Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41911 Náramok „Do toho!“

Podarujte malým športovcom úžasnú sadu na výrobu náramkov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Náramok „Do toho!“
SKU 41911
EAN 5702016668575
Kusy 33
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 5,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podporte lásku svojho dieťaťa k vlastnoručnej výrobe touto odvážnou súpravou na výrobu náramku pre športovcov (41911) zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje základný prispôsobiteľný náramok a 32 farebných zdobítiek. Do hier sa môžete pustiť ihneď po rozbalení!
  • Jedinečné doplnky na predvádzanie! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje dizajnérske zručnosti a sebavyjadrovanie. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení alebo si môžu vymyslieť vlastný jedinečný dizajn.
  • Farebné zdobítka tejto sady možno využiť samostatne alebo v kombinácii s inými súpravami a užiť si tak ešte viac tvorivej zábavy. Deti môžu tiež použiť zdobítka z balíčka LEGO® DOTS™ 41916 DOTS doplnky – 2. séria a dodať tak svojim náramkom nádych nového štýlu.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umenia si túto tvorivú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Náramok meria len vyše 20 cm, takže táto tvorivá súprava je dostatočne malá a ľahko prenosná. Nádejní návrhári môžu vyskúšať niekoľko výtvorov a následne nosiť ten najkrajší.
  • Keďže sadu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez potreby batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramku sa môže začať. Pri vytváraní dizajnu pomáhajújednoduché inšpiratívne tipy na balení. Výsledkom bude hrdosť detí z vytvorenia jedinečného šperku bez pomoci, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..