Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Build Your Own Adventure 5006806

Kniha pln dobrodrustva z mesta LEGO City

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Build Your Own Adventure
SKU 5006806
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €

Popis produktu

Povzneste LEGO hry na novú úroveň s knihou LEGO City Build Your Own Adventure – pestrofarebnou, ilustrovanou knižkou s 80 stranami inšpirácie vrátanie tipov a príručiek pre štýlové LEGO hračky. Kniha sa dodáva aj so 45 LEGO dielikmi a návodom na postavenie exkluzívneho policajného auta a nechýba ani minifigúrka policajného strážnika, ktorá naštartuje hry. Deti si tak môžu postaviť nové modely z LEGO kociek, ktoré už majú doma, a potom sa pustiť do nepoznaných dobrodružstiev inšpirovaných príbehmi z knihy.

  • Pestrofarebne ilustrovaná 80-stranová kniha v pevnej väzbe plná inšpiratívnych príbehov, tipov a návodov pre nové LEGO hračky, ktoré si deti môžu postaviť z vlastných LEGO kociek.
  • Úžasný darček pre deti od 7 rokov. Obsahuje 45 LEGO dielikov a návod na postavenie exkluzívneho policajného vozidla, ako aj minifigúrku policajného strážnika, ktorá naštartuje hry.
  • Meria vyše 25 cm na dĺžku a 21 cm na šírku. Kniha je písaná v anglickom jazyku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..