Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71031 Minifigúrky: Štúdio Marvel

Potešte fanúšika superhrdinov zbierkou štýlových minifigúrok!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Minifigúrky: Štúdio Marvel
SKU 71031
EAN 5702016912722
Kusy 10
Séria LEGO Minifigúrky
Cena LEGO 3,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ešte viac úžasných postáv! Zbierajte, vystavujte alebo nakopnite svoje hry s týmito parádnymi LEGO® minifigúrkami of štúdia Marvel (71031). Úžasná odmena pre deti a fanúšikov v každom veku.
  • Čo je vo vrecúšku? 1 z 12 jedinečných zostaviteľných minifigúrok a najmenej 1 ďalší doplnok. Dokonalý doplnok do každej LEGO® kolekcie, ktorý je inšpiráciou pre nové hry.
  • LEGO® minifigúrky sa zapáčia každému dieťaťu vo veku od 5 rokov, nakopnú ich fantáziu a pomôžu im rozvíjať tvorivosť a sebaistotu prostredníctvom samostatných i skupinových hier.
  • Táto limitovaná edícia vysokokvalitných zostaviteľných minifigúrok a doplnkov je skvelým darčekom či odmenou, ktorá dodá stavebniciam nový rozmer akcie.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..