Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71381 tbd-Leaf-2-2021

Vzrušujúci rozširujúci set s Chain Chompom a Bramballom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO tbd-Leaf-2-2021
SKU 71381
EAN 5702016912463
Kusy 160
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti majú jedinečnú šancu obohatiť svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o rozširujúci set Chain Chomp a stretnutie v džungli (71381) a užiť si s kamarátmi ešte viac spoločnej zábavy.
  • Táto jedinečná stavebnica obsahuje LEGO® figúrky dvoch legendárnych nepriateľov Super Maria (Chain Chomp a Bramball), ktorých musí Mario poraziť (figúrka nie je súčasťou balenia).
  • Obsahuje plošinu na skákanie, pomocou ktorej možno zraziť Chain Chompa z cesty, a špeciálnu kocku s mincami, ktorá hráčom ponúka odmenu v podobe digitálnych mincí navyše.
  • Táto 160-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo sviatky pre deti vo veku od 7 rokov a zároveň doplnkom k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý je potrebný na interaktívnu hru.
  • Tento modul meria v základnej zostave viac než 10 cm na výšku, 21 cm na šírku a 15 cm do hĺbky a možno ho rôzne prestavať a kombinovať s inými sadami série LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ obsahuje návod, bezpečné fórum, kde deti môžu zdieľať svoje nápady, a viac. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sady zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú neobmedzenými spôsobmi rozširovať, vytvárať a prispôsobiť si vlastné jedinečné dráhy.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajúa rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® komponenty testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..