Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Super Mario 64 – akčná kocka s otáznikom 71395

Akn kocka s otznikom je pln prekvapen z hry Super Mario 64

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Super Mario 64 – akčná kocka s otáznikom
SKU 71395
Kusy 2064
Séria LEGO Super Mario
Vek 18+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pripomeňte si príjemné chvíle pri stavaní akčnej kocky z otáznikom z radu LEGO Super Mario 64 (71395) a potom sa s ňou zahrajte alebo si ju vystavte. Od vydania videohry Super Mario 64 už ubehlo dvadsaťpäť rokov , preto vám tento set prináša akčnú kocku s otáznikom, po otvorení ktorej objavíte tie najznámejšie levely hry: level v zámku Princess Peach, na bojovom poli Bob-omba, na úžasnej hore a so smrtiacou lávou. Súčasťou je aj 10 mikrofigúrok známych postavičiek, ktoré môžete umiestniť do týchto detailne spracovaných scén.

Interaktívna hra
Tento set je pôvabným darčekom pre všetkých fanúšikov Super Maria a dodáva sa s podrobným návodom. Pre interaktívnu hru k nemu stačí pridať figúrku LEGO Maria alebo LEGO Luigiho zo štartovacích setov 71360/71387 (predávajú sa samostatne). S nimi potom môžete nazbierať až 10 hviezdičiek, s ktorými objavíte tajné reakcie a omnoho viac.

Neobmedzené možnosti
Rad stavebníc LEGO Super Mario ponúka štartovacie sety, rozširujúce sety a oblečky, pomocou ktorých si stavitelia môžu vytvárať, stavať a rozširovať vlastné jedinečné levely.

  • Vzdajte poklonu klasickej videohre Super Mario 64 v štýle LEGO s touto zostaviteľnou verziou akčnej kocky s otáznikom (71395) na vystavenie a interaktívne hry.
  • Obsahuje 10 mikrofigúrok LEGO Super Mario: Maria, Yoshiho, Princess Peach a King Bob-omba, ako aj Chain Chompa, Big Bullyho, Mr. I, Lakitua, tučniaka a mláďatka tučniaka.
  • Akčná kocka s otáznikom meria vyše 18 cm na výšku, šírku a do hĺbky a po otvorení v nej nájdete 4 detailne spracované levely z hry Super Mario 64: level zo zámku Princess Peach, na bojovom poli Bob-omba, na úžasnej hore a so smrtiacou lávou.
  • Pre interaktívnu hru k setu stačí pridať figúrku LEGO Maria alebo LEGO Luigiho zo štartovacích setov 71360/71387 (predávajú sa samostatne). S nimi potom môžete nazbierať až 10 hviezdičiek, s ktorými objavíte tajné reakcie a omnoho viac.
  • Tento zberateľský 2 064 dielny set LEGO je štýlovým darčekom na narodeniny, Vianoce či prekvapením pre fanúšikov hry Super Mario 64, všetkých nadšených hráčov videohier či milovníkov retro vecí.
  • Set sa dodáva s podrobným návodom, aby si tento set LEGO mohli s istotou a radosťou postaviť aj tí fanúšikovia radu LEGO Super Mario, ktorí ešte stavebnice nikdy neskladali.
  • Tento set LEGO Super Mario je súčasťou kolekcie špičkových stavebníc LEGO pre dospelých, ktorí majú radi praktické a tvorivé projekty.
  • Dieliky LEGO spĺňajú náročné normy kvality v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sa vždy ľahko spájajú do odolných modelov.
  • Kocky a dieliky LEGO testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..