Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75291 Konečný súboj na Hviezde smrti

Stavebnica Hviezdy smrti z filmu Návrat Jediho LEGO Star Wars: Akčná súprava z filmu Návrat Jediho

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Konečný súboj na Hviezde smrti
SKU 75291
Kusy 775
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 119,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia filmu Star Wars: Návrat Jediho sa vďaka tejto stavebnici konečného súboju na Hviezde smrti (75291) môžu zahrať na epické boje Luka Skywalkera a Dartha Vadera so svetelnými mečmi v trónnej sieni cisára Palpatina.
  • Súčasťou tejto stavebnice konečného súboja na Hviezde smrti zo série LEGO® Star Wars™ je 5 LEGO minifigúrok vrátane Dartha Vadera, Luka Skywalkera a cisára Palpatina so svetelnými mečmi a 2 príslušníkov cisárskej stráže Impéria so silovými kopijami. Deti sa tak môžu tešiť na množstvo akčných súbojov.
  • Trónnu sieň možno jednoducho rozložiť a navyše obsahuje množstvo zábavných prvkov vrátane otočného trónu a šachty reaktora. Dodávaná LEGO® minifigúrka má funkciu skoku pomocou Sily a schody i most sa dokážu zrútiť.
  • Táto 775-dielna stavebnica Hviezdy smrti ponúka náročnú, no zároveň napĺňajúcu výzvu pre deti staršie ako 9 rokov. Je ideálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce a skvele sa hodí k iným súpravám zo série LEGO® Star Wars™.
  • Tento zostaviteľný model Hviezdy smrti meria vyše 14 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 31 cm na šírku. Pomocou kódu v návode môžete odomknúť postavu vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Táto úžasná stavebnica pre deti nevyžaduje žiadne batérie. Je vyrobená výhradne z LEGO® kociek a poháňa ju detská predstavivosť. Tvorivá zábava sa tak nikdy nekončí.
  • Premýšľate o kúpe tejto akčnej stavebnice zo série Star Wars™ pre niekoho, kto je vo svete LEGO® stavebníc nový? Nevadí. Obsahuje zrozumiteľný návod, takže ihneď môžu stavať s istotou Jediho!
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) zábavnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať originálne galaktické dobrodružstvá a vystavovať úžasné stavebné modely.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, takže sú robustné a vždy sa dokonale skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak uistiť, že táto LEGO Star Wars™ stavebnica Hviezdy smrti spĺňa tie najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v ďalekých galaxiách!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..