Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Konečný súboj na Hviezde smrti 75291

Stavebnica Hviezdy smrti z filmu Nvrat Jediho LEGO Star Wars: Akn sprava z filmu Nvrat Jediho

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Konečný súboj na Hviezde smrti
SKU 75291
EAN 5702016678451
Kusy 775
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 119,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto stavebnicou zo série LEGO Star Wars: Návrat Jediho sa deti môžu zahrať na epický konečný súboj na Hviezde smrti (75291) medzi Lukom Skywalkerom a Darthom Vaderom. Trónna sieň cisára Paplatina je plná parádnych prvkov, ktoré podnecujú tvorivú zábavu, vrátane funkcie Silového skoku LEGO minifigúrok. Zrútiť možno aj schody a most a Darth Vader môže cisára zhodiť do šachty reaktora presne ako vo filme.

Akčná hra na postavy
Stavebnica Hviezdy smrti je skutočnou stavebnou výzvou. Dodáva sa s 5 LEGO Star Wars minifigúrkami so svetelnými mečmi a kopijami Sily, s ktorými sa fanúšikovia môžu zahrať na akciou nabité boje. Súčasťou súpravy je aj kód na odomknutie postavy vo videohre LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Skvelé nápady na darčeky
Už roku 1999 spoločnosť LEGO Group pretvára legendárne vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars. Séria LEGO Star Wars je v súčasnosti najúspešnejším motívom súprav a ponúka množstvo zábavných nápadov na darček pre fanúšikov v každom veku.

  • Fanúšikovia filmu Star Wars: Návrat Jediho sa vďaka tejto stavebnici konečného súboju na Hviezde smrti (75291) môžu zahrať na epické boje Luka Skywalkera a Dartha Vadera so svetelnými mečmi v trónnej sieni cisára Palpatina.
  • Súčasťou tejto stavebnice konečného súboja na Hviezde smrti zo série LEGO Star Wars je 5 LEGO minifigúrok vrátane Dartha Vadera, Luka Skywalkera a cisára Palpatina so svetelnými mečmi a 2 príslušníkov cisárskej stráže Impéria so silovými kopijami. Deti sa tak môžu tešiť na množstvo akčných súbojov.
  • Trónnu sieň možno jednoducho rozložiť a navyše obsahuje množstvo zábavných prvkov vrátane otočného trónu a šachty reaktora. Dodávaná LEGO minifigúrka má funkciu skoku pomocou Sily a schody i most sa dokážu zrútiť.
  • Táto 775-dielna stavebnica Hviezdy smrti ponúka náročnú, no zároveň napĺňajúcu výzvu pre deti staršie ako 9 rokov. Je ideálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce a skvele sa hodí k iným súpravám zo série LEGO Star Wars.
  • Tento zostaviteľný model Hviezdy smrti meria vyše 14 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 31 cm na šírku. Pomocou kódu v návode môžete odomknúť postavu vo videohre LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Táto úžasná stavebnica pre deti nevyžaduje žiadne batérie. Je vyrobená výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská predstavivosť. Tvorivá zábava sa tak nikdy nekončí.
  • Premýšľate o kúpe tejto akčnej stavebnice zo série Star Wars pre niekoho, kto je vo svete LEGO stavebníc nový? Nevadí. Obsahuje zrozumiteľný návod, takže ihneď môžu stavať s istotou Jediho!
  • Stavebnice LEGO Star Wars predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) zábavnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať originálne galaktické dobrodružstvá a vystavovať úžasné stavebné modely.
  • Už od roku 1958 LEGO kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, takže sú robustné a vždy sa dokonale skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak uistiť, že táto LEGO Star Wars stavebnica Hviezdy smrti spĺňa tie najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v ďalekých galaxiách!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..