Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75299 Ťažkosti na planéte Tatooine

Bojový set inšpirovaný 2. sériou seriálu Star Wars: The Mandalorian

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ťažkosti na planéte Tatooine
SKU 75299
Kusy 276
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • So stavebnicou Ťažkosti na planéte Tatooine (75299) sa deti môžu zahrať na scénky z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian a na vlastnej koži zažiť preteky na spíderovej motorke či boje so strelami.
  • Obsahuje vyzbrojené LEGO® minfigúrky Mandaloriana a tuskenského nájazdníka a LEGO figúrku Dieťaťa, obľúbenej postavy, ktorú všetci nostalgicky poznajú pod menom Baby Yoda.
  • Spíder je vybavený sedadlom pre LEGO® minifigúrku a sedačkou pre Dieťa. Okrem toho je súčasťou setu zostaviteľný tuskenský úkryt a pružinová balista pre tuskenského nájazdníka.
  • Táto úžasná stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre tvorivé deti vo veku od 7 rokov, s ktorým sa môžu zahrať samy, prípadne si užiť zábavu s kamarátmi.
  • Spíder meria vyše 3 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 3 cm na šírku a pre dokonalé tvorivé hry ho možno spojiť s ostatnými stavebnicami zo série LEGO® Star Wars™.
  • Premýšľate, že tento 277-dielny set kúpite fanúšikovi filmov Star Wars™, ktorý je nováčikom vo svete LEGO® stavania? Nemajte obavy. Súčasťou je jednoduchý ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.
  • V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť slávne scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť autentické stavebné modely.
  • LEGO® dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..