Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75319 Kováreň mandaloriánskej zbrojmajsterky

Detailná stavebnica mandaloriánskej vyhne na tvoré hranie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kováreň mandaloriánskej zbrojmajsterky
SKU 75319
Kusy 258
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Splňte želanie malému fanúšikovi seriálu Star Wars: The Mandalorian a inšpirujte ich k vymýšľaniu a inscenovaniu vlastných scénok s týmto modelom zbrojárkinej mandaloriánskej vyhne (75319) postaveným z LEGO® kociek.
  • Súčasťou sú 3 nové LEGO® minifigúrky pre september 2021 – Mandalorian, Paz Vizsla a zbrojárka – s parádnymi zbraňami a doplnkami vrátane 2 jetpackov, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám.
  • Pri vchode sa týči logo s mudhornom a nechýba ani oddeliteľná kováreň s plameňmi, otočným odvodom tepla a tavnou pecou, holokron, stroje, stôl so skrytou priehradkou a úložná skrinka.
  • Kováreň je vybavená množstvom doplnkov na tvorivé hranie vrátane náhradnej Mandalorianovej helmy, 3 beskarových tehličiek, termálneho detonátora, metly, ukutých zbraní a blastera.
  • Pri stavaní tejto stavebnice sa zabavia deti samy i v skupine, takže je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapením pre tvorivé deti a fanúšikov ságy Star Wars™ vo veku od 8 rokov.
  • Mandaloriánska kováreň meria vyše 9 cm na výšku, 18 cm na šírku a 16 cm do hĺbky, takže keď s ním práve dieťa nezažíva dobrodružstvá, môže sa krásne vynímať vystavená v detskej izbičke.
  • Premýšľate, že tento 258-dielikový set kúpite fanúšikovi filmov a seriálov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný obrázkový návod, takže stavať možno naozaj s istotou.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život pamätným scénam zo ságy Star Wars, vymýšľať si originálne príbehy alebo skrátka stavať a hrdo vystavovať nápadité zberateľské modely.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sú vždy kompatibilné a dajú sa jednoducho a pevne spájať.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..