Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Adventný kalendár LEGO 75981 Harry Potter

Adventný kalendár LEGO Harry Potter s 24 kúzelnými hračkami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Adventný kalendár LEGO Harry Potter
SKU 75981
EAN 5702016831276
Kusy 335
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pripravte fanúšikov edície LEGO® Harry Potter™ na Vianoce s týmto úžasným adventným kalendárom LEGO Harry Potter (75981)! Z každým z 24 okienok sa ukrýva iná hračka zo série Harry Potter. Deti si ich môžu postaviť, zahrať sa s nimi a napokon ich vystaviť.
  • Kalendár obsahuje minifigúrky Harryho Pottera, Hermiony Grangerovej, Rona Weasleyho, Padmy Patilovej, Parvati Patilovej a Čcho Čchangovej, ako aj zostaviteľný model kočiaru školy Beauxbaton či jedálenský stôl s ľadovým hradom uprostred.
  • A čím sú Vianoce bližšie, tým viac hračiek deti majú na inscenáciu vianočných scén z Rokfortu vrátane honosného vianočného plesu!
  • Tento kúzelný adventný kalendár je tým dokonalým predvianočným darčekom pre deti staršie ako 7 rokov. Obsahuje 24 prekvapení, takže zábava inšpirovaná filmami Harry Potter™ potrvá po celý rok.
  • 24 darčekov zo série Harry Potter™ ukrytých v adventnom kalendári možno postaviť spolu s inými originálnymi LEGO® súpravami a LEGO kockami a užiť si tak tvorivé stavanie, ktoré sa nikdy nekončí.
  • Batérie nie sú potrebné. Táto súprava 24 minimodelov je zdrojom praktických a nápaditých hier, takže zábava sa nikdy neskončí!
  • Pozostáva zo štýlových hračiek zo série Harry Potter™, s ktorými sa fantastické hry pokračujú aj po Vianociach.
  • LEGO® Harry Potter™ súpravy obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú úžasným darčekom pre každého, kto sa chce zahrať na kúzla z filmu.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ktoré zabezpečujú, že všetky kocky sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Nie sú na to potrebné žiadne čary!
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..