Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Creator 3-in-1

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO Creator 3-in-1! Tu nájdete všetky sady LEGO Creator 3-in-1 s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

3 stavebnice v 1 s LEGO Creator

Ak existuje nejaký druh hračky, ktorý podnecuje predstavivosť, je to LEGO. Stavebnice LEGO Creator túto stránku LEGO ešte viac zvýrazňujú. Deti môžu popustiť uzdu svojej fantázii pri stavaní domov, vozidiel, zvierat a všetkého, čo si vymyslia.

Staviate dnes pirátsku loď? Pôjdete na dovolenku v karavane? Alebo objavovať mimozemšťanov s vesmírnym roverom Explorer? S LEGO Creator sa nedá nič vymyslieť a je to možné.

LEGO Creator 3-in-1

So sadami LEGO Creator 3-in-1 môžete pomocou návodu na stavanie postaviť až tri rôzne vzrušujúce stavby. Klasickú pirátsku loď môžete napríklad premeniť na pirátsky hostinec a potom ju premeniť na strašidelný ostrov lebiek.

Takto sa neustále podnecuje detská predstavivosť a deti sú vyzývané, aby videli mnohé možnosti kociek LEGO Creator. Premeňte ohnivého draka na šabľozubého tigra a postavte škorpióna z rovnakých tehličiek. A samozrejme, tri možnosti uvedené na obale sú len začiatkom.

Sada LEGO Creator pre každého

K dispozícii je veľké množstvo rôznych stavebníc LEGO Creator. Takže pre každého sa nájde sada, ktorá zaujme. Či už máte radi rýchle autá, útulné domčeky alebo pôsobivé dinosaury, LEGO Creator má pre vás sadu 3-in-1. Súpravy môžete vždy kombinovať a vytvoriť tak ešte zábavnejšie výtvory.

Pre skutočných (dospelých) odborníkov na stavanie sú tu špeciálne stavebnice LEGO Creator Expert. Podnecujte svoju vlastnú alebo detskú predstavivosť prácou so sadami LEGO Creator 3-in-1 a žasnite nad zaujímavými dobrodružstvami, ktoré s nimi môžete zažiť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..