Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ideas

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO Ideas! Tu nájdete všetky sady LEGO Ideas s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

LEGO nápady: inšpirované fanúšikmi

V spoločnosti LEGO berú nápady svojich fanúšikov veľmi vážne. Veď kto vie lepšie, čo je zábavné stavať, ako ten, kto s tým pracuje? S týmto zámerom vznikla spoločnosť LEGO Ideas. Tieto špeciálne stavebnice LEGO sú inšpirované a vybrané fanúšikmi LEGO. K dispozícii sú napríklad sady LEGO Ideas s obľúbenými scénami z populárnych filmov a seriálov, ako aj stavebnice inšpirované vecami zo skutočného života.

Zistite, kto to vymyslel

Témy súprav LEGO Ideas sa veľmi líšia. Môžete si napríklad vybrať veľmi detailný domček na strome, ale aj dinosaurie skameneliny alebo slávnu kaviareň Central Perk z obľúbeného seriálu Priatelia. Stavanie týchto veľmi prepracovaných súprav je nielen skvelá zábava, ale je na ne aj krásny pohľad. Umiestnite ich na pekné miesto vo svojom dome a určite sa stanú pútačom pozornosti.

Sympatické na stavebniciach LEGO Ideas je, že v krabici nájdete aj brožúru s informáciami o fanúšikovi, ktorý prišiel s nápadom, a o dizajnérovi LEGO, ktorý návrh vytvoril. Takže máte možnosť nahliadnuť do zákulisia.

Pre zanietených staviteľov

Stavebnice LEGO Ideas sú veľmi detailné, a preto si ich zostavenie vyžaduje určité úsilie. Ale aj preto sú neuveriteľne zábavné. Existuje niekoľko stavebníc LEGO Ideas, ktoré sú vhodné pre 10-ročné deti, ale väčšina sa odporúča pre deti od 16 rokov. Sú to však aj neuveriteľne zábavné sady na darovanie.

Zostavenie súpravy je skvelý a náročný zážitok a z výsledku sa môžete tešiť ešte dlho. Či už si chcete prehrať obľúbené scény zo seriálu, alebo sa jednoducho len kochať dômyselnými detailmi stavebníc, LEGO Ideas vám zaručene vyčarí úsmev na tvári.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..