Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Technic

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO Technic! Tu nájdete všetky sady LEGO Technic s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Čo je LEGO Technic?
História stavebnice LEGO Technic siaha do roku 1977, keď bola technická stavebnica LEGO predstavená ako súčasť skupiny produktov LEGO System. Od roku 1984 sa nazýva LEGO Technic.

Ako napovedá názov Technic, tieto výrobky sa zameriavajú na inžinierstvo. Je určená pre deti od 6 rokov a poskytuje veľa výziev pri stavaní. Tieto sady sú o niečo náročnejšie na zostavenie ako bežné stavebnice LEGO.

Hoci pôvodné súpravy boli v porovnaní s dnešnými jednoduchšie a funkčnejšie, položili základ pre náročné súpravy, ktoré sú k dispozícii dnes. Stačí sa pozrieť na Porsche 911 RSR, Lamborghini Sian alebo Bugatti Chiron. Každý z nich vyzerá úžasne!

Autíčka sa budú skvele vynímať vo vašej skrinke, ale ak sa chcete hrať so svojím Technicom, v predaji je aj fantastický žeriav, nákladné auto, bager alebo motor. Mnohé modely majú aj funkciu Powered UP, ktorá oživí vaše vozidlo.
Prečo si vybrať LEGO Technic?
Ak hľadáte náročnejší zážitok zo stavania LEGO, LEGO Technic je rad pre vás. Súpravy LEGO Technic sú často zložitejšie ako tradičné súpravy LEGO, vďaka čomu môže byť ich stavanie obohacujúce.

Mnohé sady LEGO Technic obsahujú aj funkčné motory a prevody, ktoré môžu stavaniu pridať ďalšiu úroveň zložitosti a zábavy. V posledných rokoch spoločnosť LEGO vydala aj niekoľko súprav, ktoré sa dajú ovládať pomocou smartfónov a tabletov.
Ponuka LEGO Technic
Na našej webovej stránke si môžete pozrieť všetky ponuky LEGO Technic. Porovnáme ceny z viacerých slovenských internetových obchodov a okamžite zobrazíme najnižšiu cenu.

Či už ste skúsený staviteľ LEGO, alebo len začínate, stavebnica LEGO Technic je skvelou voľbou pre každého, kto chce vytvárať zložité stroje a konštrukcie. Vďaka neustále sa rozširujúcemu sortimentu sád si určite nájdete sadu LEGO Technic, ktorá vám bude dokonale vyhovovať. Na čo teda čakáte? Vezmite si nejaké tehly a začnite stavať!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..