Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Star Wars

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO Star Wars! Tu nájdete všetky sady LEGO Star Wars s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Zostavte si svojich obľúbených hrdinov a vesmírne lode z filmov LEGO Star Wars!

Milujete LEGO a ste veľkým fanúšikom Star Wars? Potom je LEGO Star Wars práve pre vás! K dispozícii je veľa stavebníc LEGO s tematikou Star Wars, ktoré vám umožnia zopakovať si mnohé dobrodružstvá z filmov Star Wars.

Môžete si vybrať z veľkého množstva rôznych konštrukcií, ktorými je možné ozdobiť svoju izbu. Okrem výzdoby izby je možné vytvoriť aj obľúbené scény z Hviezdnych vojen.

Čo je k dispozícii?

K dispozícii je veľa stavebníc LEGO s témou Star Wars. Napríklad je možné obnoviť mnoho vesmírnych lodí. Môžete si spomenúť napríklad na Millennium Falcon. Ide o jednu z najobľúbenejších vesmírnych lodí z filmov Star Wars a legendárnu loď Hana Sola a Chewbaccu. Loď sa zúčastnila na veľkých konfliktoch pri zničení oboch Hviezd smrti.

Okrem rôznych typov vesmírnych lodí sú vo variante lego k dispozícii aj rôzne postavy z filmov. Existuje napríklad variant Yody zo stavebnice LEGO Star Wars. Legendárny Jedi, ktorý bol veľmi múdry a silný. Vo filmoch Star Wars hrá hlavnú úlohu. Okrem Yodu existujú aj varianty ďalších protagonistov Star Wars, ako napríklad Luke Skywalker, Kylo Ren, Han Solo a Darth Vader. Stormtrooperi a imperiálna smrť sú k dispozícii aj vo variante LEGO.

Prečo je LEGO Star Wars také zábavné?

Stavebnica LEGO Star Wars je skvelá zábava, pretože je možné prehrávať scény z obľúbených filmov. Obrovské lode, ktoré vidíte vo filmoch, je možné vytvoriť v miniatúrnej podobe. Okrem toho je zábavné prehrávať si scény a môžete tu popustiť uzdu svojej fantázii. Je tiež zábavné zbierať stavebnice LEGO Star Wars a pomaly rozširovať svoju zbierku.

Okrem zábavy pri stavaní a hraní si môžete do izby zaobstarať aj krásnu výzdobu. Naša stránka porovnáva ceny rôznych dodávateľov, aby sme vám zabezpečili najnižšiu cenu.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..