Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Icons

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO Icons! Tu nájdete všetky sady LEGO Icons s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Najnáročnejšie výtvory LEGO s LEGO Icons

Ste skutočný odborník na stavanie LEGO? Radi trávite hodiny stavaním veľkolepých stavebníc LEGO? Potom sú pre vás ideálne stavebnice LEGO Icons. Stavajte ikonické budovy, modulárne domy a najdetailnejšie vozidlá. Určite si s nimi užijete veľa zábavy.

Pre skutočného fanúšika LEGO

Súpravy LEGO Icons nie sú len tak hocijaké súpravy LEGO. Ide o najkrajšie a najrozsiahlejšie stavebnice pre skutočných fanúšikov LEGO. Postavíte Aston Martin DB5 Jamesa Bonda? Vrátane vystreľovacieho sedadla, otáčajúcich sa tabuliek s evidenčným číslom, rezačky pneumatík na kolesách a skrytého sledovacieho počítača? Vďaka detailom je toto auto LEGO Icons rovnako autentické ako skutočné auto z filmu.

Takéto detaily sú typické pre stavebnice LEGO Icons. Vďaka nim je stavanie ešte intenzívnejšie, náročnejšie a zábavnejšie a vy sa budete nekonečne tešiť z výsledku svojej tvrdej práce.

Zábava pre dospelých

Stavebnice LEGO Icons sú náročné na stavanie vďaka všetkým pekným, malým detailom. Preto je väčšina súprav určená pre osoby staršie ako 16 rokov. K dispozícii je niekoľko súprav pre deti od 12 rokov, ale majte na pamäti, že zostavenie stavebníc LEGO Icons si vyžaduje skutočnú trpezlivosť.

Ale hodiny zábavy pri stavaní sú zjavne súčasťou príťažlivosti tohto druhu stavebnice LEGO. A keď je vaša milovaná súprava konečne zostavená, môžete sa tešiť zo všetkej svojej tvrdej práce. Hrajte sa so stavbami a vozidlami alebo ich umiestnite na pekné miesto, aby ste mohli celé hodiny snívať nad úžasnými výtvormi.

Chceš svoju zbierku LEGO Icons neustále rozširovať alebo si nevieš vybrať medzi všetkými tými úžasnými sadami? Potom ste na správnom mieste. Tu nájdete všetky ponuky LEGO, takže si môžete byť istí, že nájdete najlepšiu cenu. Potom sa môžete rýchlo vrátiť k vytváraniu najnáročnejších a najikonickejších stavieb LEGO, aké ste kedy vytvorili.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..