Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO DUPLO

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO DUPLO! Tu nájdete všetky sady LEGO DUPLO s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Postavte si dobré základy so stavebnicou LEGO DUPLO

Malé deti často hýria fantáziou. Všetku túto fantáziu môžu využiť v najkrajších stavbách LEGO DUPLO. To stimuluje ich rozvoj. Okrem toho je samozrejme úžasné počúvať, ako vaše batoľa rozpráva najrôznejšie príbehy, zatiaľ čo je úplne pohltené hrou.

Pre deti od dvoch rokov je k dispozícii veľa rôznych súprav LEGO DUPLO. Postavíte si hasičskú stanicu, vlak, Mrazivý hrad, policajnú stanicu alebo spálňu? Alebo si vymyslíte niečo vlastné s univerzálnymi blokmi.

Fest uznania

Sady LEGO DUPLO sú pre vaše batoľa alebo predškoláka sviatkom poznania. Stavebnica DUPLO sa prispôsobuje detským záujmom a umožňuje vášmu dieťaťu postaviť si čokoľvek, čo sa mu páči. V stavebniciach sa objavujú aj známe postavičky, ako napríklad Elsa z filmu Frozen, Blesk McQueen z filmu Autá a Minnie a Mickey Mouse. Baví vaše batoľa veci nielen stavať, ale ich aj rozoberať? Potom je pre neho alebo ňu súprava DUPLO Demolition Bullet to pravé.

Malí milovníci zvierat sa môžu zabaviť s jednou z mnohých súprav zvierat. Stavebnice s kockami v najrôznejších farbách a rozpoznateľnými časťami, ako sú okná a dvere, sú tiež vždy hitom pre batoľatá. Môžu sa tak sami rozhodnúť, čo chcú postaviť, a zároveň si precvičiť dôležité pojmy, ako sú farby a čísla.

Dobrý základ

Ak necháte svoje batoľa hrať sa s DUPLO, vytvoríte dobrý základ pre celoživotnú zábavu pri stavaní. Deti sa už v ranom veku naučia riadiť sa vlastnou fantáziou a stavať pevné konštrukcie. Po niekoľkých rokoch tak môžu začať pracovať s jednou z mnohých ďalších súprav LEGO.

Ak chcete svoju zbierku LEGO DUPLO rozšíriť čo najvýhodnejšie, je užitočné porovnať ponuky na tejto webovej stránke. Takto budete presne vedieť, kde si DUPLO objednať, a získate ešte viac zábavy pri stavaní za rovnaké peniaze!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..