Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Štadión Camp Nou – FC Barcelona 10284

Viac ne len klub

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Štadión Camp Nou – FC Barcelona
SKU 10284
Kusy 5509
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 197,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikov klubu FC Barcelona poteší možnosť vzdať hold jednému z najospevovanejších futbalových klubov pri stavaní tohto obohacujúceho modelu. Postavte všetky detaily veľkolepého štadióna Camp Nou, ako sú jeho bočné tribúny so slávnym mottom „Més Que Un Club“, kryté hlavné tribúny, novinárske kabíny a samotné ihrisko. Model možno rozdeliť na 5 rôznych sekcií, aby sa do každej časti dalo ľahko dostať.

Plný detailov
Fanúšikovia klubu FC Barcelona dobre vedia, ako ukázať svoju oddanosť klubu – a tento model štadióna to dokáže tiež! Pomocou dodaných LEGO prvkov a hárku s nálepkami vneste do štadióna Camp Nou realistický nádych – s nápismi Barça, katalánskou vlajkou a výsledkovou tabuľou. Objavovať možno aj kopu prvkov, ako je tunel pre hráčov, VIP vstup a autobus tímu.

Vdýchnite život svojim záľubám
Tento set je súčasťou kolekcie LEGO stavebníc pre dospelákov, ktorí si potrpia na elegantne navrhnuté modely. Je napĺňajúcim projektom a tým najlepším darčekom pre každého fanúšika klubu FC Barcelona či zberateľa futbalových predmetov.

  • Tento fenomenálny set dospelým fanúšikom klubu FC Barcelona ponúka obohacujúci pocit zo stavania. Fanúšikovia futbalu si stavanie tohto zberateľského LEGO modelu vychýreného štadióna FC Barcelona Camp Nou zaiste zamilujú.
  • Nechajte sa uchvátiť verným znázornením ihriska, tribún a vstupu v tomto stavebnicovom sete LEGO Camp Nou – FC Barcelona (10284). Model možno rozdeliť na 5 rôznych sekcií, aby sa do každej časti dalo ľahko dostať.
  • Vzrušenie zo zápasu ožíva vďaka špeciálnym prvkom. Nenechajte si ujsť novinársku kabínu, tunel pre hráčov a autobus tímu, transparenty a vlajky vo farbách klubu FC Barcelona.
  • LEGO stavebnica štadiónu FC Barcelona pre dospelých je ideálnym darčekom pre všetkých zberateľov futbalových predmetov, tovaru s motívom klubu FC Barcelona či iných zberateľských kolekcií.
  • Meria vyše 20 cm na výšku, 49 cm na šírku a 46 cm do hĺbky, takže ide o naozaj pôsobivý výstavný model.
  • Fanúšikovia futbalu ocenia autentické prvky, ako je slávne motto „Més Que Un Club“ (Viac než len klub) na tribúnach.
  • Súčasťou setu je aj elegantná brožúrka s návodom a inšpiráciou. Zistite všetko o histórii klubu a štadióna a prečítajte si rozhovor s LEGO návrhárom, ktorý stojí za týmto modelom.
  • Táto LEGO stavebnica Camp Nou – FC Barcelona patrí do série modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. A tak je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..