Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Štadión Camp Nou – FC Barcelona 10284

Viac ne len klub

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Štadión Camp Nou – FC Barcelona
SKU 10284
Kusy 5509
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 329,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Camp Nou je svetoznámy futbalový štadión FC Barcelona. Na tomto pôsobivom štadióne sa odohralo mnoho legendárnych futbalových zápasov. Teraz si ich môžeš všetky zopakovať alebo si zahrať vlastné zápasy so stavebnicou LEGO Camp Nou.

Súprava je plná autentických detailov a prvkov, ktoré určite ocenia futbaloví fanúšikovia aj fanúšikovia LEGO. Kam umiestnite túto úžasnú ódu na futbalový štadión?

Delenie na päť častí

Stavanie stavebnice LEGO 10284 je veľká práca, ktorá vás bude baviť. Z viac ako 5500 kociek si môžete postaviť detailný futbalový štadión. Od bočnej tribúny s nápisom „Més Que Un Club“ až po tabule s výsledkami a tunel pre hráčov – všetko je tu. Postavíte dokonca aj autobus pre hráčov, ktorým tím prichádza na štadión.

Po dokončení stavby sa zábava ešte nekončí. Obdivujte množstvo detailov a užívajte si svoju stavbu. LEGO Camp Nou sa dá rozdeliť na päť častí, čo vám umožní dostať sa ku všetkému a pozrieť si stavbu štadióna.

Myslelo sa na každý detail

Spoločnosť LEGO pri navrhovaní stavebnice LEGO 10284 myslela na každý detail. Transparenty a vlajky vo farbách FC Barcelona oživujú deň zápasu, zatiaľ čo logá Barçy a ďalšie nálepky robia štadión ešte realistickejším.

Po kompletnom zostavení stavebnice LEGO Camp Nou získate pôsobivý štadión vysoký približne 20 cm, široký 49 cm a hlboký 46 cm. To bude ozdobou každého fanúšika FC Barcelona.

Ponorte sa do histórie

Nielen samotná sada, ale dokonca aj návod na použitie tejto sady LEGO je plný detailov. Na základe bohato ilustrovaného návodu na stavbu je tento projekt oveľa jednoduchší.

V tejto knižke sa zároveň dozviete históriu legendárneho klubu a prečítate si rozhovor s dizajnérom, ktorý túto sadu LEGO navrhol. To vás bude inšpirovať a stavanie tejto súpravy bude ešte zábavnejšie.

Perfektný darček pre fanúšikov FC Barcelona

Ste alebo poznáte skutočného fanúšika FC Barcelona? Potom by táto sada nemala chýbať vo vašej zbierke. Po postavení bude táto miniatúrna verzia Camp Nou vo vašom dome skutočným lákadlom. Túto úžasnú stavebnicu LEGO si tak môžete užívať znova a znova. Máte už vyhliadnuté dobré miesto na Camp Nou?

  • Tento fenomenálny set dospelým fanúšikom klubu FC Barcelona ponúka obohacujúci pocit zo stavania. Fanúšikovia futbalu si stavanie tohto zberateľského LEGO modelu vychýreného štadióna FC Barcelona Camp Nou zaiste zamilujú.
  • Nechajte sa uchvátiť verným znázornením ihriska, tribún a vstupu v tomto stavebnicovom sete LEGO Camp Nou – FC Barcelona (10284). Model možno rozdeliť na 5 rôznych sekcií, aby sa do každej časti dalo ľahko dostať.
  • Vzrušenie zo zápasu ožíva vďaka špeciálnym prvkom. Nenechajte si ujsť novinársku kabínu, tunel pre hráčov a autobus tímu, transparenty a vlajky vo farbách klubu FC Barcelona.
  • LEGO stavebnica štadiónu FC Barcelona pre dospelých je ideálnym darčekom pre všetkých zberateľov futbalových predmetov, tovaru s motívom klubu FC Barcelona či iných zberateľských kolekcií.
  • Meria vyše 20 cm na výšku, 49 cm na šírku a 46 cm do hĺbky, takže ide o naozaj pôsobivý výstavný model.
  • Fanúšikovia futbalu ocenia autentické prvky, ako je slávne motto „Més Que Un Club“ (Viac než len klub) na tribúnach.
  • Súčasťou setu je aj elegantná brožúrka s návodom a inšpiráciou. Zistite všetko o histórii klubu a štadióna a prečítajte si rozhovor s LEGO návrhárom, ktorý stojí za týmto modelom.
  • Táto LEGO stavebnica Camp Nou – FC Barcelona patrí do série modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. A tak je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..