Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO City

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO City! Tu nájdete všetky sady LEGO City s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Zažite vzrušujúce dobrodružstvá v meste so stavebnicou LEGO City

„Ale nie! Reštaurácia s hamburgermi je v plameňoch. Rýchlo! Zavolajte hasičov! Pri hre so vzrušujúcimi stavebnicami LEGO City môžu deti popustiť uzdu svojej fantázii. Dobrodružstvá v meste, na vode alebo vo vzduchu – s týmito sadami LEGO je to všetko možné.

Zachránia dnes ako hasiči obyvateľov mesta? Alebo budú lietať do neznámych miest ako piloti? Aj na morskom dne sa dajú zažiť dobrodružstvá. Aké vzrušujúce objavy urobia dnes?

Postavte si vlastné mesto

Súpravy LEGO City pozostávajú najmä z impozantných budov a ikonických vozidiel. K dispozícii je od zametacieho stroja po nákladný vlak a od vesmírnej stanice po garáž. Deti sú vyzývané k tomu, aby stvárňovali situácie, ale hlavne, aby si vymýšľali vlastné príbehy. Môže ísť o reálne situácie, ale fantasy príbehy sú samozrejme rovnako zábavné, alebo možno ešte zábavnejšie.

Deti sa s týmito sadami môžu zoznámiť s hrdinami mesta. V LEGO City sa často objavujú hasiči a polícia. Veľké zastúpenie majú aj vlaky a vesmírne vozidlá. K dispozícii sú sady pre rôzne vekové kategórie, takže si hru so stavebnicou LEGO City užije aj 4-ročné batoľa, ale aj 12-ročný tínedžer.

Vždy sa rozširuje

Skvelou vecou na stavebnici LEGO všeobecne, ale určite aj na stavebnici LEGO City je, že sady do seba dokonale zapadajú. Deti tak môžu svoje mesto, a tým aj svoje príbehy, ďalej a ďalej rozširovať. Ak začnú len s hasičskou stanicou, nabudúce budú pravdepodobne chcieť aj policajné auto alebo raketu. Ich príbehy sú tak čoraz napínavejšie a zažívajú stále nové dobrodružstvá.

Pozrite si rôzne sady LEGO City na tejto stránke a nikdy neplaťte príliš veľa. Nezvýhodňujeme žiadneho dodávateľa, takže vždy dostanete najlepšiu cenu. Deti tak môžu zažiť ešte viac dobrodružstiev za menej peňazí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..