Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Buldozér Cat D11 ovládaný aplikáciou 42131

Postavte si ikonu staviteskho sveta

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Buldozér Cat D11 ovládaný aplikáciou
SKU 42131
Kusy 3854
Séria LEGO Technic
Vek 18+ vek
Cena LEGO 499,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vzdajte hold hrdinovi staviteľského sveta pri stavaní repliky najväčšieho buldozéra Cat s touto aplikáciou ovládanou stavebnicou LEGO Technic (42131) Buldozér Cat D11. S týmto veľkým setom si dospelí užijú kvalitne strávený sústredený čas pri svojom koníčku. Tento model pozostáva z modulárnych sekcií ako skutočný buldozér Cat. LEGO fanúšikovia si zamilujú nový LEGO prvok októbra 2021 – veľký pás, ktorý možno spevniť alebo uvoľniť. A stavanie je len začiatok! Model je plný autentických funkcií a prvkov, takže naozaj je čo objavovať.

Chopte sa riadenia svojho buldozéru
Pomocou aplikácie CONTROL+ môžete tento staviteľský stroj ovládať a objavovať. Pomocou aplikácie šoférujte a ovládajte auto. Pri ovládaní pomocou aplikácie môžete sami pocítiť realistické zdvíhanie, zosúvanie alebo otáčanie vidlice, rebríka alebo rozrypovača.

Objavujte svet techniky
Stavebnicové modely zo série LEGO Technic majú realistické pohyby a mechanizmy, vďaka ktorým LEGO stavitelia spoznajú svet techniky jednoduchým a realistickým spôsobom.

  • Postavte si mocné staviteľské vozidlo plné prvkov s touto obrovskou, aplikáciou ovládanou stavebnicou LEGO Technic 42131 Buldozér Cat D11 pre dospelých.
  • Zabavte sa pri obohacujúcom stavaní a potom objavujte množstvo rôznych prvkov a funkcií modelu. Všimnite si aj novinku na október 2021 – pás LEGO, vďaka ktorému sa buldozér dokáže pohybovať skutočne realisticky.
  • Ovládajte buldozér pomocou appky CONTROL+. Vdýchnite život modelu buldozéra, riaďte ho, otáčajte ním, potom zdvíhajte alebozosúvajte jeho vidlicu, rozrypovač či rebrík.
  • Hľadáte dokonalý darček pre seba alebo iného fanúšika buldozérov Cat či iných štýlových vozidiel? Tento pôsobivý stavebnicový set je na to ako stvorený.
  • Táto replika buldozéru Cat meria vyše 26 cm na výšku, 57 cm na dĺžku a 37 cm na šírku.
  • Vyžaduje sa 6 batérií typu AA (nie sú súčasťou balenia). Súčasťou setu sú aj 2 motory č. 15, 2 veľké motory a 1 hub.
  • Tento model buldozéru Cat je výnimočne prepracovaný a dôveryhodne zobrazuje skutočnú verziu vďaka autentickým farbám a grafickým prvkom, ktoré si milovníci vozidiel Cat určite obľúbia.
  • Svet LEGO Technic ponúka pokročilé stavebnice modelov pre fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu pohlcujúcu staviteľskú výzvu.
  • Dieliky LEGO Technic spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO Technic nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..