Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO NINJAGO

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO NINJAGO! Tu nájdete všetky sady LEGO NINJAGO s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Skutočná výzva s LEGO NINJAGO

Ste pripravení na skutočné vzrušenie pri stavaní Lega? Tak si predstavte, aké by to bolo s LEGO NINJAGO! V tomto vzrušujúcom svete nindžov bojuješ proti zlu a vždy chceš zvíťaziť. Ako nindža si nájdi cestu cez kobky, pohyblivé mosty, lávu a pokús sa vyhnúť bojovníkom čarodejníka lebky a oslobodiť svojich nindžov z väzenia. Teraz si môžeš zopakovať hodiny napínavých bitiek z televízneho seriálu s vlastnou sadou LEGO NINJAGO.

Chcem bojovať ako Ninjago!

Samozrejme, že môžete. So sadou LEGO NINJAGO sa môžete hrať nielen doma, ale aj na cestách. Koniec koncov, nepotrebujete batérie, stačí byť kreatívny. Súprava Lego sa dá ľahko postaviť, ak postupujete podľa návodu. Po dokončení stavby sa môžeš rovno pustiť do boja ako Ninjago.

Baví vás hrať a bojovať s priateľmi? Potom je LEGO NINJAGO aj skvelým narodeninovým darčekom pre vašich priateľov. Potom môžete spoločne prežiť život nindžov v jedinečnom fantasy svete a postaviť sa zákerným zloduchom. Vaši priatelia budú ohromení vašou zbierkou LEGO NINJAGO lodí, áut, drakov, chrámov a mnohých ďalších vecí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..