Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Titanic 10294

Najvia lo na svete

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Titanic
SKU 10294
Kusy 9090
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 679,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Každý pozná príbeh Titanicu. Tragédia tejto obrovskej lode je známa po celom svete. Takzvaná „nepotopiteľná loď“ sa počas svojej prvej plavby v roku 1912 zrazila s ľadovcom a v priebehu troch hodín sa potopila. Filmová adaptácia katastrofy z roku 1997 získala celkovo 11 Oscarov a stále je veľmi populárnym filmom.

Teraz si môžete Titanic preniesť aj do svojho domova. So stavebnicou LEGO 10294 Titanic si domov prinesiete vernú LEGO verziu tejto legendárnej lode. Ste pripravení na najväčšiu sadu LEGO, aká bola doteraz vyrobená?

Viac ako 9 000 tehál

S istotou môžete povedať, že LEGO Titanic je fantastická stavba. Model je dlhý neuveriteľných 135 centimetrov a pozostáva z viac ako 9 000 tehličiek. Celkovo je loď 44 cm vysoká, 16 cm široká a 135 cm dlhá. To znamená, že model má mierku 1:200.

Zostavíte model s mnohými detailmi, ktoré zodpovedajú skutočnosti. Okrem iného podrobne postavíte mostík, promenádnu palubu a lodný bazén. Určite nechýba ani veľké schodisko, fajčiarska miestnosť a kotolňa. Aby ste mohli všetky tieto detaily náležite obdivovať, loď je rozdelená na tri časti. To vám umožní venovať všetkým detailom pozornosť, ktorú si zaslúžia.

Vystavte loď

Po hodinách strávených stavaním LEGO Titanicu si ho budete chcieť vystaviť. Takto môže každý obdivovať váš stavebný úspech aj fantastickú loď. K tomu dostanete menovku a praktický stojan so stavebnicou LEGO 10294 Titanic.

Nájdite vo svojom dome ideálne miesto a doprajte Titanicu skvelé miesto. Na každého urobí dojem veľký rozsah, množstvo detailov a veľkoleposť lode. A to ešte ani nevideli pohyblivé detaily.

Otáčajte vrtuľami a otáčajte piestovými motormi vo vnútri lode. Zdvihnite kotvu a upravte napnuté lano medzi stožiarmi. Model tak vyzerá ešte reálnejšie.

Pre fanúšikov LEGO a Titanicu

Táto sada LEGO je ideálnym darčekom pre každého fanúšika Titanicu, ale aj každého staviteľa LEGO nadchne obrovská stavebná výzva, ktorú táto loď ponúka. Prekvapte niekoho touto úžasnou výzvou a ohromujúcim výsledkom. Pohľad na tento model vás nikdy neomrzí.

Znova a znova vás ohromia ohromujúce detaily, veľkosť modelu a kolosálny výkon. Dokonca aj ľudia, ktorí nie sú fanúšikmi Titanicu, uvidia krásu lode s týmto modelom.

Najvyššia výzva

Doteraz najväčšia sada LEGO vrátane fantastických detailov predstavuje dokonalú staviteľskú výzvu pre každého dospelého fanúšika LEGO. Prijmite výzvu a potom sa deň čo deň tešte z úžasných úspechov.

Máte už v hlave ideálne miesto pre legendárny Titanic? Potom už nečakajte a získajte túto úžasnú stavebnú výzvu!

  • Postavte si oslnivý LEGO model najslávnejšieho oceánskeho parníka na svete s touto stavebnicou LEGO Titanic 10294. Set pozostáva z vyše 9 000 dielikov, takže si s ním môžete naplno vychutnať staviteľskú výzvu.
  • Verne pretvorte historické detaily Titanicu s týmto modelom lode s mierkou 1 : 200. Medzi autentickými prvkami nájdete vyše 300 lodných okien, ikonický most, záchrannú vestu, nákladný žeriav a omnoho viac.
  • Loď možno rozdeliť do troch častí a nahliadnuť tak do jej detailného interiéru. Vyskladajte si a obdivujte veľkolepé schodisko, kabíny, jedáleň, fajčiarsky salónik, čitateľský salónik a bazén.
  • Postavte si model lode a objavujte jej realistické prvky. Otáčajte vrtuľami a sledujte, ako sa piestový motor vnútri krúti.
  • Tento kolosálny model Titanicu je skvelým historickým zberateľských kúskom a dodáva sa s výstavným podstavcom pre každú z jej sekcií. Celý kúsok dopĺňa ceduľka s názvom pripojená k prove.
  • Model dospelým LEGO staviteľom, nadšencom pre históriu a ľuďom, ktorých zaujíma príbeh Titanicu, ponúka obohacujúci zážitok zo stavania. Je tiež dokonalým darčekom pre zberateľov historických predmetov.
  • Tento model patrí medzi najväčšie a najdlhšie LEGO modely a meria vyše 135 cm na dĺžku, 44 cm na výšku a 16 cm na šírku.
  • Táto zberateľská výstavná LEGO stavebnica Titanicu patrí do série kreatívnych modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. A tak je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..