Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Titanic 10294

Najvia lo na svete

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Titanic
SKU 10294
Kusy 9090
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 679,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Odkedy sa slávny Titanic vyplavil na svoju prvú nádejnú cestu v roku 1912, uchvátil fantáziu ľudí po celom svete. Teraz mu môžete vzdať hold aj vy s týmto staviteľským projektom zberateľského modelu LEGO Titanic (10294).

Rozmerný autentický model
Tento model s mierkou 1 : 200 je rozdelený do 3 častí a verne zobrazuje detaily Titanicu. Po otvorení prierezu nájdete vnútri množstvo prvkov, ako je prvotriedna jedálenská miestnosť, veľké schodisko, miestnosť s bojlermi a množstvo kabín pre rôzne pasažierske triedy. Oživte príbeh Titanicu pri skladaní jeho prvkov, ako sú most, promenádna paluba, oddychová hala, bazén a omnoho viac.

Bezkonkurenčný staviteľský projekt z vyše 9 000 dielikov
Tento model je jedným z najväčších LEGO modelov a meria vyše 135 cm na dĺžku. A keďže ho tvorí vyše 9 000 dielikov, užijete si s nim hodiny príjemného stavania úchvatného kúsku, ktorý si môžete hrdo vystaviť.

  • Postavte si oslnivý LEGO model najslávnejšieho oceánskeho parníka na svete s touto stavebnicou LEGO Titanic 10294. Set pozostáva z vyše 9 000 dielikov, takže si s ním môžete naplno vychutnať staviteľskú výzvu.
  • Verne pretvorte historické detaily Titanicu s týmto modelom lode s mierkou 1 : 200. Medzi autentickými prvkami nájdete vyše 300 lodných okien, ikonický most, záchrannú vestu, nákladný žeriav a omnoho viac.
  • Loď možno rozdeliť do troch častí a nahliadnuť tak do jej detailného interiéru. Vyskladajte si a obdivujte veľkolepé schodisko, kabíny, jedáleň, fajčiarsky salónik, čitateľský salónik a bazén.
  • Postavte si model lode a objavujte jej realistické prvky. Otáčajte vrtuľami a sledujte, ako sa piestový motor vnútri krúti.
  • Tento kolosálny model Titanicu je skvelým historickým zberateľských kúskom a dodáva sa s výstavným podstavcom pre každú z jej sekcií. Celý kúsok dopĺňa ceduľka s názvom pripojená k prove.
  • Model dospelým LEGO staviteľom, nadšencom pre históriu a ľuďom, ktorých zaujíma príbeh Titanicu, ponúka obohacujúci zážitok zo stavania. Je tiež dokonalým darčekom pre zberateľov historických predmetov.
  • Tento model patrí medzi najväčšie a najdlhšie LEGO modely a meria vyše 135 cm na dĺžku, 44 cm na výšku a 16 cm na šírku.
  • Táto zberateľská výstavná LEGO stavebnica Titanicu patrí do série kreatívnych modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. A tak je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..