Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Rokfortská výbava – zberateľská edícia 76391

chvatn zberatesk model inpirovan filmami Harry Potter

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Rokfortská výbava – zberateľská edícia
SKU 76391
Kusy 3010
Séria LEGO Harry Potter
Vek 18+ vek
Cena LEGO 299,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO Harry Potter Rokfortská výbava – zberateľská edícia predstavuje zbierku nezabudnuteľných výjavov z filmu, ktoré sú spojené v jednom výstavnom kúsku navrhnutom špeciálne pre dospelých fanúšikov.

Pútavá zbierka čarodejníckych predmetov
Tento set pripomínajúci čarodejnícky svet Harryho Pottera obsahuje množstvo ikonických predmetov spojených do jediného úchvatného modelu. Nájdete tam Harryho prútik a okuliare, Ronovu čokoládovú žabku, Hermioninu zbierku elixírov s 5 fľaštičkami elixírov a kúzelnými prísadami (žiabrovka, Felix Felicis „tekuté šťastie“ a všehodžús), denník Toma Riddla, Zlatú strelu a školský šál (prispôsobiteľný, aby ladil k Rokfortskej fakulte). Na samotnom vrchu modelu sedí sova Hedviga a drží očakávanú pozvánku na Rokfort. Tento fascinujúci model dopĺňajú aj 3 exkluzívne zlaté minifigúrky pri príležitosti výročia – Albusa Dumbledora, Minervy McGonagallovej a Rubea Hagrida, ako aj výstavný podstavec s dielikom pripomínajúcim 20 rokov série LEGO Harry Potter.

  • LEGO Harry Potter Rokfortská výbava – zberateľská edícia (76391) skladá staviteľskú poklonu čarodejníckemu svetu v podobe modelu navrhnutého špeciálne pre dospelých fanúšikov filmu Harry Potter.
  • Súčasťou sú slávne výjavy z filmu: Harryho čarovný prútik a okuliare, podnos s elixírmi, denník Toma Riddla, Zlatá strela, rokfortský šál, Hedviga s pozvánkou do Rokfortu a omnoho viac.
  • Obsahuje aj 3 exkluzívne zlaté minifigúrky pri príležitosti výročia – Albusa Dumbledora, Minervy McGonagallovej a Rubea Hagrida, ako aj podstavec s dielikom pripomínajúcim 20 rokov série LEGO Harry Potter.
  • Tento napĺňajúci projekt je zdrojom praktického staviteľského zážitku, pri ktorom zabudnete na stres – tvorí ho 3 010 LEGO kociek, ktoré sa postupne premenia na úchvatný a rozmerný model zo sveta Harryho Pottera.
  • Tento pohlcujúci staviteľský projekt je skvelým darčekom na narodeniny alebo na Vianoce, prípadne špeciálnou odmenou pre milovníkov stavania modelov či dospelých fanúšikov filmov Harry Potter.
  • Meria vyše 44 cm na výšku, 50 cm na šírku a 33 cm do hĺbky a podnieti mnoho pútavých rozhovorov či už ho vystavíte doma, alebo v práci.
  • Vďaka kvalitnému, zrozumiteľnému tlačenému návodu sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžete pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Táto séria LEGO stavebníc pre dospelých je navrhnutá tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..