Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76391 Zweinstein Iconen – verzamelobjecten

chvatn zberatesk model inpirovan filmami Harry Potter

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zweinstein Iconen – verzamelobjecten
SKU 76391
Kusy 3010
Séria LEGO Harry Potter
Vek 18+ vek
Cena LEGO 249,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® Harry Potter™ Rokfortská výbava – zberateľská edícia (76391) skladá staviteľskú poklonu čarodejníckemu svetu v podobe modelu navrhnutého špeciálne pre dospelých fanúšikov filmu Harry Potter.
  • Súčasťou sú slávne výjavy z filmu: Harryho čarovný prútik a okuliare, podnos s elixírmi, denník Toma Riddla, Zlatá strela, rokfortský šál, Hedviga s pozvánkou do Rokfortu a omnoho viac.
  • Obsahuje aj 3 exkluzívne zlaté minifigúrky pri príležitosti výročia – Albusa Dumbledora, Minervy McGonagallovej a Rubea Hagrida, ako aj podstavec s dielikom pripomínajúcim 20 rokov série LEGO® Harry Potter™.
  • Tento napĺňajúci projekt je zdrojom praktického staviteľského zážitku, pri ktorom zabudnete na stres – tvorí ho 3 010 LEGO® kociek, ktoré sa postupne premenia na úchvatný a rozmerný model zo sveta Harryho Pottera.
  • Tento pohlcujúci staviteľský projekt je skvelým darčekom na narodeniny alebo na Vianoce, prípadne špeciálnou odmenou pre milovníkov stavania modelov či dospelých fanúšikov filmov Harry Potter™.
  • Meria vyše 44 cm na výšku, 50 cm na šírku a 33 cm do hĺbky a podnieti mnoho pútavých rozhovorov či už ho vystavíte doma, alebo v práci.
  • Vďaka kvalitnému, zrozumiteľnému tlačenému návodu sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžete pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Táto séria LEGO® stavebníc pre dospelých je navrhnutá tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..