Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Minecraft

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO Minecraft! Tu nájdete všetky sady LEGO Minecraft s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Oživte svet Minecraftu so stavebnicou LEGO Minecraft

Minecraft je mimoriadne populárna séria videohier. Je skvelé, že si deti môžu časti hry zopakovať aj v reálnom živote? So stavebnicami LEGO Minecraft ožijú dôležité miesta a postavy zo vzrušujúcej hry.

Dobrodružstvá vo svete Minecraftu tak môžete zažiť nielen na počítači, ale aj v reálnom živote. Zapojte sa do bitiek, starajte sa o jahňatá a aktivujte funkciu výbuchu TNT. Prežite scény z hry alebo si vymyslite úplne nové príbehy. Výber je na vás.

Pre vášnivých hráčov

LEGO Minecraft je perfektný spôsob, ako sa zapálení hráči môžu zapojiť do sveta Minecraftu aj mimo hry. Ikonické lokality a postavy, ako napríklad baňa Creeper, sú pre fanúšikov okamžite rozpoznateľné a podnecujú ich k novým dobrodružstvám.

Stavebnice LEGO Minecraft sú plné skvelých funkcií, ktoré umožňujú zhadzovať kamene alebo jazdiť na banskom vozíku. Stavebnice sú vo všeobecnosti vhodné pre deti od 8 rokov, ale aj staršie deti a dokonca aj dospelí sa môžu zabaviť pri prestavbe sveta Minecraft.

Zaži o vesmír Minecraft u seba doma

LEGO Minecraft sa skladá z mnohých rôznych stavebníc. Ďalším a ďalším rozširovaním svojej zbierky si do svojho domova prinesiete vždy ďalší kúsok z vesmíru Minecraft. Začnite s malými stavebnicami a stavajte ďalej a ďalej, až kým si nenavrhnete svoj vlastný ideálny svet LEGO Minecraft. Prehrávajte si časti hry alebo si vymýšľajte ďalšie vlastné príbehy.

Niektoré z postáv sú tiež veľmi chladné, aby sa dali odložiť ako dekorácia. Takto si ich môžete užívať, aj keď sa s nimi nehráte. Chceli by ste mať doma kompletný svet LEGO Minecraft, ale nezaplatiť príliš veľa? Potom si porovnajte najlepšie ponuky na tejto webovej stránke a okamžite zistite, kde si môžete objednať sadu LEGO Minecraft. Ktorá sada bude vaša obľúbená?

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..