Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batman

Vždy tie najlepšie ponuky LEGO Batman! Tu nájdete všetky sady LEGO Batman s najnižšou cenou.

Zoradiť podľa

Zostavte si vlastný svet Batmana so stavebnicou LEGO Batman

Vždy ste túžili po vlastnej Batmanovej jaskyni? A aké skvelé by bolo chytiť Jokera v Batmobile? So stavebnicou LEGO Batman sa tieto sny stávajú skutočnosťou. Vžite sa do úlohy Batmana a bojujte proti zloduchom. Alebo by ste dnes radšej boli Jokerom? S týmito stavebnicami LEGO Batman je možné všetko.

LEGO Batman pre každý vek

Batman je už desaťročia skutočným fenoménom. Či už ste fanúšikom tohto maskovaného hrdinu už roky, alebo sa s ním ešte len zoznamujete, vždy si nájdete sadu LEGO Batman. K dispozícii je dokonca aj sada LEGO DUPLO Batman, ktorá umožňuje deťom už od dvoch rokov hrať sa s LEGO Batmanom.

Na druhej strane, stavba legendárneho Batwingu z roku 1989 sa odporúča až od 18 rokov. Vždy si teda môžete vybrať sadu LEGO Batman, ktorá vám bude vyhovovať. Aj keď sa vám nechce skladať stavebnicu LEGO Batman, môžete mať so sebou LEGO Batmana. Potom si jednoducho kúpte chladnú kľúčenku a zaveste si ju na kľúčenku alebo tašku.

Zostavte si vlastný Batmanov vesmír

So stavebnicami LEGO Batman si môžete postaviť vlastný Batmanov svet. Začnete s Batcave a neskôr ju rozšírite o Batmobil a mobilnú Batbase? Alebo by ste radšej začali s netopierím člnom? Ulovíte najprv Hádankára alebo Jokera? V ponuke je množstvo skvelých súprav LEGO Batman, s ktorými si môžeš zopakovať všetky svoje obľúbené scény. Alebo si vymyslite vlastné príbehy.

Ak chcete naďalej rozširovať Batmanov vesmír, je rozumné najprv porovnať ceny jednotlivých sád tu. Takto si môžete byť istí, že nikdy nezaplatíte príliš veľa a hneď budete vedieť, od ktorého dodávateľa môžete sadu kúpiť najlacnejšie. Potom sa môžete rýchlo vrátiť k chytaniu zločincov.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..