Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Plyšová Hedviga 5007493

Plyk v podobe Hedvigy na maznanie, hranie a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Plyšová Hedviga
SKU 5007493
Séria LEGO Harry Potter
Cena LEGO 29,99 €

Popis produktu

Deti si s plyšovou Hedvigou môžu vyskúšať, aké je to starať sa o túto snehobielu sovu. Táto zväčšená verzia figúrky LEGO Hedvigy z mäkkej látky je prítulnou spoločníčkou na cesty a inšpiruje malých fanúšikov Harryho Pottera k vymýšľaniu vlastných dobrodružných príbehov na Rokforte. Zberateľská plyšová hračka v podobe Hedvigy je odolná a má rovné nohy, takže dokáže stáť bez opory a keď sa s ňou práve nehráte, poslúži ako krásny výstavný kúsok.

  • LEGO Plyšová Hedviga – Rozkošná plyšová hračka v tvare zväčšenej figúrky LEGO Hedvigy, s ktorou sa deti môžu maznať, hrať a následne si ju vystaviť
  • Mäkká a prítulná – 100 % polyesterová látka s vyšívanými dekoratívnymi prvkami. Vypchatá polyetylénovými guľôčkami
  • Je odolná a má nohy, vďaka ktorým dokáže stáť na rovných povrchoch – Plyšová Hedviga meria vyše 17 cm na výšku a je zábavným darčekom pre deti a fanúšikov Harryho Pottera v každom veku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..