Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Obytná dodávka Volkswagen T2 10279

Tento zberatesk vstavn model je oslavou dobrodrustva

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Obytná dodávka Volkswagen T2
SKU 10279
EAN 5702016913736
Kusy 2207
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 159,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Známy Volkswagen T2 Camper ožíva v stavebnici LEGO 10279. Táto komplexná sada LEGO je plná zábavných detailov a prekvapivých doplnkov, ktoré očaria každého fanúšika stavebníc LEGO a Volkswagen. A čo detailne prepracovaný interiér, látkové závesy a látkový vyskakovací stan?

LEGO Volkswagen T2 Camper volá po dobrodružstve. Aké cesty zažijete s touto úžasnou a autentickou štruktúrou?

S LEGO 10279 späť v čase

Boli ste už niekedy sami na cestách v skutočnom obytnom aute značky Volkswagen? Alebo ste len veľkým obdivovateľom týchto jedinečných dodávok? Nech už sú vaše spomienky na tieto dodávky akékoľvek, pri stavbe tohto retro vozidla si užijete veľa zábavy.

Okamžite spoznáte veľké čelné sklo, ako aj posuvné dvere. Dokonca môžete otvoriť kapotu a pozrieť si motor dodávky. V kuchyni LEGO Volkswagen T2 Camper nájdete drez, chladničku a plynový sporák.

K dispozícii je aj rozkladací stôl a rozkladacia pohovka. V karavane je všetko, čo potrebujete na prežitie fantastických dobrodružstiev.

Nové diely LEGO

Túto retro stavbu si užijú nielen fanúšikovia značky Volkswagen, ale aj fanúšikovia stavebnice LEGO, ktorí si užijú veľa zábavy s obytnou dodávkou Volkswagen. V skutočnosti spoločnosť LEGO navrhla všetky druhy nových dielov LEGO špeciálne pre toto vozidlo.

Napríklad pneumatiky majú nový tvar a jedinečné sú aj také časti, ako je čelné sklo a textilný vysúvací stan. S celkovým počtom viac ako 2 200 tehličiek je to stavebná výzva, na ktorú len tak nezabudnete.

Urobte to osobne

Modrá a biela farba kempingového autobusu Volkswagen T2 je pre toto vozidlo veľmi charakteristická. Chceli by ste autobusu dodať osobný charakter? Pomocou priložených samolepiek s kvetinovou výzdobou si môžete autobus vyzdobiť podľa vlastných predstáv. Potom je ešte zábavnejšie umiestniť tento autobus na pekné miesto vo vašom dome.

Kempinkový autobus je 15 cm vysoký, 35 cm dlhý a 14 cm široký. V miestnosti bude pútať pozornosť. Máte už preň vhodné miesto?

Buď ohromený

Stavebnica LEGO Volkswagen T2 Camper vás nikdy neprestane udivovať. Či už ide o surfovacie dosku, rezervné koleso, sklápacie sedadlá alebo funkčné riadenie, s touto sadou LEGO objavíš zakaždým niečo nové. Aj preto je LEGO Volkswagen T2 obytný automobil ideálnym darčekom pre každého fanúšika značky Volkswagen a LEGO.

Je to fantastický staviteľský zážitok, ktorý si potom budete užívať ešte mnoho hodín. Alebo sa môžete znova a znova kochať pohľadom na svoj vlastný obytný automobil Volkswagen. Už snívate o nových dobrodružstvách?

  • Postavte si verný LEGO model obytnej dodávky Volkswagen T2. Preskúmajte všetky verne zachytené črty tohto klasického zberateľského kúsku a potom si ho vystavte na obdiv.
  • Pokochajte sa autentickými detailmi, ako je ikonické veľké čelné sklo alebo posuvné dvere. Vyskúšajte si funkčné riadenie a otvorte kapotu, aby ste si mohli prezrieť motor.
  • Objavte celú záplavu prvkov a doplnkov tohto modelu karavanu značky Volkswagen, ako sú textilné závesy, rozkladací textilný stan, surf alebo 2 rozkladacie ležadlá.
  • Tento model je určený pre dospelých LEGO staviteľov a fanúšikov obytných dodávok, takže predstavuje obohacujúci staviteľský projekt, ktorý perfektne poslúži ako darček alebo zberateľský kúsok pre každého milovníka karavanov značky Volkswagen.
  • Meria vyše 15 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 14 cm na šírku, takže ide o naozaj pôsobivý výstavný model.
  • Vďaka výraznej modro-bielej farebnej kombinácii sa bude tento model po vystavení krásne vynímať. Pomocou samolepiek môžete karavanu dodať „hipisácky“ nádych.
  • Interiérové vybavenie zahŕňa kempingovú kuchynku s plynovým sporákom, umývadlo, chladničku, rozkladací stolík a posteľ v rokenrolovom štýle.
  • Táto LEGO stavebnica obytnej dodávky Volkswagen T2 patrí do série kreatívnych modelov určených pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú úchvatný dizajn, detailné spracovanie a elegantnú architektúru.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. A tak je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..