Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO AT-AT 75313

Vekolep vstavn model AT-AT zo srie LEGO Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO AT-AT
SKU 75313
Kusy 6785
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 849,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Na tohto robota AT-AT (75313) čakal každý fanúšik série LEGO Star Wars. Tento epický model zo série Ultimate Collector Series má polohovateľné nohy a hlavu, delá s realistickým spätným rázom, poklop odhadzujúci bomby a hák na pripojenie lana Luka Skywalkera podľa námetu bitky na planéte Hoth.

Miesto pre celú armádu Impéria
AT-AT meria vyše 62 cm na výšku a keďže sa ľahko otvára, jednoducho sa dostanete do jeho detailného interiéru. V hlavnej sekcii je priestor až pre 40 LEGO minifigúrok (súčasťou stavebnice je 9 LEGO minifigúrok vrátane generála Veersa a Luka Skywalkera), 9 spíderov (4 sú súčasťou balenia) a vystreľovač elektrickej pavučiny, ktorý je súčasťou balenia. V hlave/kokpite sú sedadlá pre 2 LEGO minifigúrky, no zmestí sa tam aj tretia. Tento veľkolepý výstavný kúsok dopĺňa informačná ceduľka.

Skvelý darček
Tento zberateľský LEGO Star Wars set pre dospelých je výnimočným darčekom pre vás, fanúšikov Star Wars alebo skúsených LEGO staviteľov. Obsahuje jednoduchý návod, takže si môžete vychutnať každý krok tohto pohlcujúceho, no zároveň náročného stavania.

  • Postavte a vystavte si úplne prvú verziu vozidla AT-AT (75313) z radu LEGO Star Wars Ultimate Collector Series inšpirovanú bitkou na planéte Hoth z filmu Star Wars: Impérium vracia úder.
  • Obsahuje 9 LEGO Star Wars minifigúrok – generála Veersa, Luka Skywalkera, veliteľa snowtrooperov, 4 snowtrooperov a 2 pilotov AT-AT. Celý úchvatný výstavný kúsok dopĺňa informačná ceduľka.
  • Tento epický zostaviteľný model má polohovateľné nohy a hlavu, delá s realistickým spätným rázom, otváracie poklopy odhadzujúce bomby a hák na pripojenie povrazu Luka Skywalkera.
  • AT-AT má panely, ktoré možno nadvihnúť a nazrieť tak dovnútra. V hlavnej sekcii je priestor až pre 40 LEGO minifigúrok, 4 spídery (2 sú súčasťou balenia) a vystreľovač elektrickej pavučiny, ktorý je súčasťou balenia.
  • Tento 6 785-dielny set ponúka prepracovaný a obohacujúci zážitok zo stavania. Zároveň je tým najlepším darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre vás, každého znalca filmov Star Wars a skúseného LEGO staviteľa.
  • Meria vyše 62 cm na výšku, 69 cm na dĺžku a 24 šírky, a preto je tento stavebnicový model z radu LEGO Star Wars UCS úžasným výstavným kúskom do každej miestnosti.
  • Ste fanúšikom filmov Star Wars, ale LEGO sety ste ešte neskladali? Žiadny problém. Súčasťou je aj zrozumiteľný návod, aby ste mohli stavanie tohto prepracovaného modelu užiť krok po krôčiku.
  • Zberateľské LEGO Star Wars stavebnice pre dospelých sú navrhnuté pre nadšených majstrov, ktorí zbožňujú zábavnú vlastnoručnú tvorbu a túžia si oddýchnuť pri pútavej a zábavnej tvorbe. LEGO komponenty spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú do odolných modelov.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..