Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lunárny modul NASA Apollo 11 10266

Oslavuj objavovanie vesmru s modelom Lunrny modul NASA Apollo 11!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lunárny modul NASA Apollo 11
SKU 10266
Kusy 1087
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Osláv prvé pristátie človeka na mesiaci s touto stavebnicou 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 od LEGO Creator Expert. Stavebnica bola vyvinutá v spolupráci s agentúrou NASA, aby sme si mohli pripomenúť 50. výročie historickej udalosti, ktorá uchvátila svet. Tento zberateľský model obsahuje detailne prepracovanú repliku lunárneho modulu Orol misie Apollo 11 a tiež zobrazenie mesačného povrchu, kde nechýba kráter, ľudské stopy a americká vlajka. Súčasťou pristávacieho stupňa sú pristávacie plochy a panely zlatej farby, otváracie poklopy zakrývajúce kameru a laser a tiež rebrík. Štartovací stupeň obsahuje detailný interiér s priestorom pre 2 astronautov. Tento model doplnený dekoračnou tabuľkou s nápisom Apollo 11 Lunar Lander je skvelým výstavným kúskom doma či v kancelárii. Prináša výzvu a obohacujúci zážitok zo stavania, pri ktorom sa určite nevyhneš nostalgii. Obsahuje 2 minifigúrky astronautov s dekoratívnym prvkom NASA a zlatými prilbami.

  • Obsahuje 2 minifigúrky astronautov s dekoratívnym prvkom NASA a zlatými prilbami.
  • Táto pokročilá LEGO stavebnica obsahuje detailnú repliku lunárneho pristávacieho modulu Orol s osobitnými štartovacím a pristávacím stupňom. Taktiež obsahuje zobrazenie mesačného povrchu s kráterom, ľudskými stopami a americkou vlajkou.
  • Pristávací stupeň obsahuje novinku na jún 2019 – pristávacie plochy a panely zlatej farby, otváracie poklopy zakrývajúce kameru a laser a tiež rebrík.
  • Štartovací stupeň obsahuje detailný interiér s priestorom pre 2 minifigúrky astronautov.
  • Oslavuj objavovanie vesmíru s týmto detailne prepracovaným výstavným modelom.
  • Doplnkové prvky zahŕňajú videokameru zostavenú z kociek a laserový reflektor.
  • Novinkami na jún 2019 sú aj dekoračné prvky tabuľky s nápisom Apollo 11 Lunar lander a zlaté prvky.
  • Meria vyše 20 cm na výšku, 22 cm na šírku a 20 cm do hĺbky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..