Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Strašidelný dom na jarmoku 10273

Uite si model, z ktorho vm prebehne mrz po chrbte

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Strašidelný dom na jarmoku
SKU 10273
Kusy 3231
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 18+ vek
Cena LEGO 299,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ak zbožňujete duchov, démonov a všetky hrôzostrašné bytosti nadprirodzeného sveta, máme presne to, po čom túžite: LEGO strašidelný dom na jarmoku (10273). Uniknite z každodenného života a preskúmajte svet nadprirodzených javov plný desivých nástrah a prekvapení ukrytý v tomto neobyčajnom stavebnom projekte.

Príbehy ožívajú vďaka hrozivým detailom
Nájdite si čas na postavenie tohto pôsobivého výstavného modelu a následne ho zvnútra preskúmajte až do najmenších detailov. Dom je možné otvoriť a v jeho interiéri tak ľahko objavíte jazdu voľným pádom a automatické dvere na samom vrchu veže. Sledujte, ako sa strašidelné predné dvere do panstva samy zavrú. Po pridaní komponentov zo série LEGO Powered Up (predávajú sa samostatne) môžete dokonca ovládať výťah pomocou aplikácie Powered Up.

Stavebný projekt plný hrôzy
Tento strašidelný dom na jarmoku je súčasťou kolekcie LEGO stavebníc pre dospelákov, ktorí si potrpia na šikovne navrhnuté modely. Tento model je zároveň až desivo skvelým darčekom na narodeniny či Vianoce.

Predstavili sme nové balenia pre dospelých staviteľov, aby ľahšie našli produkty súvisiace s ich záujmami a vášňami. Či už ide o šport, film, umenie, vozidlá, pamiatkové budovy alebo ikony lunaparkov, stavebnice LEGO ich oživujú kocku po kocke. Vďaka novému obalu hneď vidieť, s akým záujmom výrobok súvisí, preto sme sa rozhodli opustiť značku Creator Expert. Aj keď sa značka už nebude objavovať na baleniach ani v komunikácii, náš sortiment bude aj naďalej zahŕňať rovnaké pokročilé zberateľské stavebnice, ktoré staviteľom zaručujú hodiny zábavy.

  • Každý, kto si chce oddýchnuť pri novom tvorivom projekte, si s týmto LEGO strašidelným domom na jarmoku (10273) plným hrôzy užije hodiny zábavy. Postavte si strašidelný dom hrôzy a preskúmajte jeho pozoruhodné funkcie a mimoriadne detaily.
  • Prečo by si zábavu so strašidelnými hračkami mali užiť len deti? Hoci je táto stavebnica navrhnutá pre dospelých, obsahuje kopec herných funkcií vrátane jazdy voľným pádom, dverí, pri ktorých straší, a prekliatych malieb.
  • Ak sa vyžívate v kráse detailov, tento model strašidelného domu si určite s radosťou vystavíte. Strašidelný dom môžete dokonca vylepšiť komponentami zo série LEGO Powered Up (predávajú sa samostatne) a ovládať tak výťah pomocou aplikácie Powered Up.
  • Táto súprava strašidelného domu na jarmoku je ideálnou voľbou pre lovcov duchov, milovníkov adrenalínu a dospelých fanúšikov LEGO stavebníc a zároveň skvelým darčekom na narodeniny alebo Halloween pre všetkých členov rodiny, ktorí zbožňujú duchov: mamku, ocka, manželku či manžela, partnerov alebo kamarátov.
  • Toto temné a hrôzostrašné panstvo meria vyše 68 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky. Predstavuje tak dostatočne náročnú stavebnicu pre dospelých a skvelý výstavný model z kociek.
  • Batéria na pohon svetelnej kocky je súčasťou súpravy, takže svoj dom môžete vysvietiť ihneď. Model môžete spojazdniť pomocou komponentov 88009 (1 x) a 88008 (2 x) zo série Powered Up (predávajú sa samostatne).
  • Súčasťou súpravy je elegantná brožúrka s návodom a inšpiráciami.
  • Tento model je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO stavebníc pre dospelých a bol navrhnutý pre LEGO fanúšikov a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú nádherný dizajn a elegantné LEGO modely.
  • LEGO stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..