Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10273 Strašidelný dom na jarmoku

Užite si model, z ktorého vám prebehne mráz po chrbte

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Strašidelný dom na jarmoku
SKU 10273
Kusy 3231
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 229,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Každý, kto si chce oddýchnuť pri novom tvorivom projekte, si s týmto LEGO® strašidelným domom na jarmoku (10273) plným hrôzy užije hodiny zábavy. Postavte si strašidelný dom hrôzy a preskúmajte jeho pozoruhodné funkcie a mimoriadne detaily.
  • Prečo by si zábavu so strašidelnými hračkami mali užiť len deti? Hoci je táto stavebnica navrhnutá pre dospelých, obsahuje kopec herných funkcií vrátane jazdy voľným pádom, dverí, pri ktorých straší, a prekliatych malieb.
  • Ak sa vyžívate v kráse detailov, tento model strašidelného domu si určite s radosťou vystavíte. Strašidelný dom môžete dokonca vylepšiť komponentami zo série LEGO Powered Up (predávajú sa samostatne) a ovládať tak výťah pomocou aplikácie Powered Up.
  • Táto súprava strašidelného domu na jarmoku je ideálnou voľbou pre lovcov duchov, milovníkov adrenalínu a dospelých fanúšikov LEGO® stavebníc a zároveň skvelým darčekom na narodeniny alebo Halloween pre všetkých členov rodiny, ktorí zbožňujú duchov: mamku, ocka, manželku či manžela, partnerov alebo kamarátov.
  • Toto temné a hrôzostrašné panstvo meria vyše 68 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky. Predstavuje tak dostatočne náročnú stavebnicu pre dospelých a skvelý výstavný model z kociek.
  • Batéria na pohon svetelnej kocky je súčasťou súpravy, takže svoj dom môžete vysvietiť ihneď. Model môžete spojazdniť pomocou komponentov 88009 (1 x) a 88008 (2 x) zo série Powered Up (predávajú sa samostatne).
  • Súčasťou súpravy je elegantná brožúrka s návodom a inšpiráciami.
  • Tento model je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO® stavebníc pre dospelých a bol navrhnutý pre LEGO fanúšikov a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú nádherný dizajn a elegantné LEGO modely.
  • LEGO® stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a vydrží celé roky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..