Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Strelícia 10289

Vaa tvorivos me prekvita

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Strelícia
SKU 10289
Kusy 1173
Séria LEGO Rôzne
Vek 18+ vek
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Máte radi zeleň vo svojej domácnosti, ale nemáte také zelené prsty? Potom je pre vás rastlina LEGO Rajský vták to pravé. Rajský vták je jednou z najúžasnejších rastlín na svete a teraz si môžete do svojho domova priniesť veľmi výnimočný exemplár.

LEGO 10289 je stavebnica pozostávajúca z 1173 kociek. Umožňuje vám vytvoriť jedinečnú rastlinu rajského vtáka pre váš domov alebo kanceláriu. Kvety a listy sú nastaviteľné, čo vám umožní vytvoriť si skutočne jedinečnú rastlinu.

Tak ako v skutočnosti, ale zo stavebnice LEGO

Rastlina LEGO Bird of Paradise je síce vyrobená z kociek LEGO, ale aj tak to niekedy vyzerá, že je živá. Umiestnite model do mierneho vánku a sledujte, ako sa listy pohybujú sem a tam rovnako ako skutočná rastlina. Okrem toho môžete pravidelne meniť vzhľad rastliny úpravou listov a kvetov.

Venujte osobitnú pozornosť drobným detailom, ktoré robia rastlinu jedinečnou. Napríklad tyčinka rastliny sa skladá z fialových mečov LEGO. Fanúšikovia LEGO takéto detaily určite ocenia.

Pútač pozornosti v každej miestnosti

Rastlina LEGO Rajský vták stojí v štýlovom čiernom kvetináči LEGO s priemerom približne 13 cm. Najdlhší list je vysoký približne 46 centimetrov. Vďaka tomu rastlina okamžite upúta pozornosť v každej miestnosti. Prispievajú k tomu aj krásne oranžové a fialové kvety.

Skombinuj rastlinu s ďalšími modelmi z botanickej kolekcie LEGO, ako je napríklad Kvetinová kytica alebo Bonsai strom, a vytvor si vlastný zelený svet LEGO.

  • Stavebnica modelu LEGO Strelícia (10289) je jedinečným darčekom a pútavým projektom pre všetkých milovníkov botanických ozdôb, rastlín a kvetov alebo tvorivého stavania z LEGO dielikov.
  • Jednotlivé kvety a listy môžete presúvať, upravovať a vytvoriť si tak z modelu strelície vlastný výstavný kúsok zasadený do čierneho LEGO kvetináča.
  • Pokochajte sa prekvapivými LEGO prvkami zakomponovanými do tohto dizajnu, ako sú napríklad fialové LEGO mečíky, ktoré tvoria tyčinky vo vnútri kvetu.
  • Táto LEGO strelícia je ideálnou stavebnicou pre dospelých, ktorí majú radi zaujímavé stavebné projekty LEGO. Hľadáte tie najlepšie LEGO darčeky pre dospelých? Táto stavebnica sa skvele hodí aj pre milovníkov rastlín.
  • Len pre orientáciu, najvyššia stonka s listami meria vyše 46 cm na výšku a priemer kvetináča je vyše 13 cm.
  • Vďaka štýlovému čiernemu kvetináču vytvorenému z LEGO prvkov je tento nádherný model úchvatným výstavným kúskom do domácnosti či do kancelárie, ktorý určite rozprúdi debatu.
  • Ak model vystavíte miernemu vánku, uvidíte, že sa bude pohybovať ako skutočná rastlina.
  • LEGO Strelícia je súčasťou botanickej kolekcie LEGO. Nezabudnite sa pozrieť aj na ďalšie stavebnice z tejto kolekcie, ako je LEGO Kytička (10280) a LEGO Bonsaj (10281).
  • LEGO stavebnicové kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • S LEGO dielikmi sú bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..