Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Santova návšteva 10293

Je tedr veer a Santa je na ceste!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Santova návšteva
SKU 10293
Kusy 1445
Séria LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Návšteva jediného Santu, kto by to nechcel! So stavebnicou LEGO Santova návšteva sa môže sen každého milovníka Vianoc opakovane splniť. Postavte si detailne prepracovaný vianočný domček a užite si množstvo prekvapení.

Myslelo sa na všetky tradície, od osvetleného vianočného stromčeka v záhrade až po ponožky nad krbom. Ktorý detail sa vám páči najviac?

Príďte vo vianočnej atmosfére

Či je týždeň pred Vianocami, alebo uprostred leta, LEGO 10293 vás vždy naladí na vianočnú atmosféru. Len čo uvidíte zasneženú strechu domu, sušienky a mlieko pri krbe, veselo zabalené darčeky a útulne prestretý stôl, dúfate, že je december.

LEGO Santova návšteva je súčasťou špeciálnej kolekcie LEGO Zimná dedina. Všetky tieto stavebnice pre dospelých sú s vianočnou tematikou. Postavte si vlastnú vianočnú dedinu z LEGO a užite si všetku tú pohodu.

Ideálny darček na sviatky

Táto stavebnica LEGO je ideálnym darčekom na sviatky. Nielenže si ho obdarovaný rád postaví, ale aj potom bude domček úžasným doplnkom domácnosti. Domček je 19 cm vysoký, 27 cm široký a 16 cm hlboký.

Pozostáva z dvoch poschodí. Vyklopte zadnú strechu, aby ste získali lepší prístup do spálne. Okrem toho sú po celom dome ukryté darčeky. Nájdete ich všetky?

Vianoce sa nezaobídu bez Santa Clausa

Ho-ho-ho! V tejto sade LEGO samozrejme nemôže chýbať jediný a jedinečný Otec Vianoc. Santa spokojne čaká na streche s vrecom plným darčekov. Nechajte ho pristáť v krbe cez komín a párty sa môže začať.

Chceli by ste pridať vianočné osvetlenie? Stlačte vrchol vianočného stromčeka v záhrade a sledujte, ako sa svetlá na stromčeku jemne rozsvietia. Okrem toho k domu dostanete otca, matku a dcéru. Takto si môžete zopakovať útulné vianočné dni tak často, ako sa vám páči. Nech už sú Vianoce!

Ideálne pre milovníkov Vianoc

Táto sada LEGO je ideálnym darčekom pre každého milovníka Vianoc. Pri stavbe aj obdivovaní detailného modelu si užijete veľa zábavy. Potom domček umiestnite na pekné miesto a použite ho ako jedinečnú vianočnú dekoráciu.

Skombinuj túto sadu s ostatnými sadami LEGO Zimná dedina a vytvor si fantastickú zimnú dedinu vo svojej obývačke. To bude na Vianoce zaručene zábava!

  • Užite si kúzelný zážitok zo stavania tejto vianočnej stavebnice LEGO Santova návšteva (10293). Objavte všetky tradičné prvky, ktoré za sebou Santa necháva po svojej návšteve, s týmto čarokrásnym výstavným modelom vianočného domčeka.
  • Obsahuje 4 minifigúrky, ocka, mamku, dievčatko a Santu, takže si môžete vyskladať rôzne rodinné scénky počas Štedrého večera. Nechajte Santu spadnúť cez obrovský komín priamo do krbu.
  • Užívajte si vianočné prvky detailne spracovaného interiéru. Nad krbom visia pančuchy, na stole je pripravený tanier so sušienkami a pohár mlieka pre Santu a po celom dome sa skrývajú darčeky.
  • Model vyzerá úchvatne zo všetkých strán, takže je dokonalým sezónnym výstavným kúskom. Prezrite si rozkošnú kuchynku s milým ponorným mixérom z kociek.
  • Vneste do svojej štedrovečernej scénky trocha svetla. Vo vianočnom stromčeku je zabudovaná svetelná kocka (batéria je súčasťou), ktorá sa po stlačení vrchu stromčeka rozsvieti.
  • Premýšľate nad najlepšími nápadmi na vianočný darček? Táto stavebnica je ideálna pre LEGO fanúšikov alebo dospelých či celé rodiny, ktorých by potešila stavebnica s modelom, ktorý sa bude nádherne vynímať ako výstavný kúsok.
  • Tento zberateľský vianočný domček meria vyše 19 cm na výšku, 27 cm na šírku a 16 cm do hĺbky. Zadnú časť strechy možno vyklopiť a dostať sa tak do spálne na hornom poschodí.
  • Tento zberateľský model vianočného domčeka z kociek patrí do radu LEGO Zimná dedinka, ktorý je navrhnutý pre dospelých fanúšikov stavebníc.
  • LEGO kocky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. A tak je to už od roku 1958.
  • Pri hre s LEGO dielikmi je bezpečnosť a kvalita na prvom mieste. Práve preto ich dôsledne testujeme, aby boli modely nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..