Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10952 Stodola,traktor a zvieratká z farmy

Farma so zvieratkami plná vzdelávacích hračiek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stodola,traktor a zvieratká z farmy
SKU 10952
Kusy 97
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 62,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® DUPLO® Stodola, traktor a zvieratká z farmy (10952) je plná možností na hranie a vzdelávanie pre batoľatá, ktoré majú rady zvieratká a farmárske vozidlá. Stavebnica obsahuje prasiatko, ovečku, koníka, psíka, sliepočku, kohúta, 2 kravičky, 4 figúrky zo série LEGO® DUPLO®, stodolu, balík slamy s realistickou textúrou a kopu parádnych doplnkov. Pri aktivitách na farme, ako je napríklad kŕmenie zvieratiek alebo jazdenie na koníkovi, si deti budú rozvíjať jemnú motoriku a budovať sociálny či emočný rozsah. Ide o skvelý darček na Vianoce, sviatky, narodeniny alebo „len tak“ pre malých farmárov vo veku od 2 rokov, ktorí majú radi zvieratká, obľubujú traktory alebo sú skrátka zvedavé. Stodola meria vyše 23 cm na výšku, 20 cm na šírku a 11 cm do hĺbky. Táto univerzálna stavebnica sa dá rôzne prestavovať a kombinovať so všetkými ostatnými hračkami zo série LEGO® DUPLO® Farma. Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú modely zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer. Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú vytvorené špeciálne pre batoľatá a obsahujú prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti. Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969. LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame padať na zem, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..