Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kocky a zvieratká 11011

10 asnch hraiek zvierat, ktor si deti mu postavi a hra sa s nimi

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky a zvieratká
SKU 11011
EAN 5702016668056
Kusy 1500
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 41,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Malí milovníci zvierat si zamilujú nekonečné množstvo tvorivého hrania s touto stavebnicou so zvieratkami. Naraz možno postaviť 10 úžasných zvieratiek a umiestniť ich do vlastného prostredia. A popri stavaní a hraní deti taktiež rozvíjajú kľúčové zručnosti.

Zvieratká z kociek pre detských nováčikov v LEGO svete!
Deti si zamilujú tieto ľahko zostaviteľné LEGO zvieratká. Medzi 10 ľahko zostaviteľnými hračkami nájdete páva na stojane, býka, tučniaka s ľadom, dinosaura s kameňmi, jednorožca, pštrosa s hniezdom, slimáka, hrocha s vtáčikom na chrbte, pandu s bambusom a žirafu so stromom. V rámci nápaditých hier môžu deti stavať a premiestňovať figúrky a doplnky a objavovať tak čaro stavania.

Motivujte deti rozvíjať kreativitu s LEGO Classic stavebnicami
So súpravami LEGO Classic sú kreatívne možnosti stavania a nápadité hry v rukách tých najmenších. Keď raz začnú pomocou jednoduchých pokynov a zábavných modelov stavať, nebudú chcieť prestať!

  • Deti si môžu postaviť 10 zábavných a známych zvierat, popustiť uzdu svojej fantázii a nápadito sa s nimi hrať. K tomu pridajte neobmedzené možnosti, ktoré stavanie ponúka, a uvidíte: Všetko je možné!
  • Z tejto kreatívnej súpravy možno postaviť páva, býka, tučniaka, dinosaura, jednorožca, pštrosa, slimáka, hrocha, pandu, žirafu a čokoľvek, čo si deti vymyslia! Táto súprava obsahuje 1 500 úžasných kociek, takže zvieratká sú len začiatok!
  • Deti si môžu užiť zábavu pri stavaní modelov, hraní sa s nimi a vymýšľaní vlastných výtvorov. Ešte viac zábavy môžu deti získať v kombinácii s kockami a dielikmi ďalších LEGO hračiek.
  • Chlapci a dievčatá vo veku nad 4 roky si túto stavebnicu so zvieratkami úplne zamilujú. Táto všestranná a zábavná vzdelávacia LEGO hračka je ideálnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre každého malého milovníka zvierat.
  • Svoju tvorivosť môžu predviesť pomocou až 1 500 LEGO kociek a nemusia sa obmedziť len na stavanie zvierat. Svoje stavebné zručnosti môžu uplatniť nespočetnými spôsobmi!
  • Táto súprava so zvieratkami nevyžaduje batérie, takže zábava sa nikdy nekončí! Tvorivú zábavu poháňa len detská predstavivosť. Takéto praktické stavebnice rozvíjajú celú škálu zručností.
  • Vďaka jednoduchým a jasným pokynom môžu deti začať LEGO modely zvieratiek stavať hneď po otvorení balenia. Čím viac sa budú hrať, tým viac nových herných možností ich hlavičky zostroja.
  • Rozvíjajte detskú kreativitu a jemnú motoriku pomocou neuveriteľnejkombinácie kociek, dielikov, nápadov a inšpirácie, ktorú nájdete v každej LEGO Classic súprave. Skvelá hračka s neobmedzenými možnosťami pre LEGO začiatočníkov!
  • LEGO hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto to robíme už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..