Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Biele kreatívne kocky 11012

Rozprte fantziu det touto klasickou stavebnicou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Biele kreatívne kocky
SKU 11012
EAN 5702016889277
Kusy 60
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 3,28 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

V sade bielych kreatívnych kociek (11012) zo série LEGO Classic sa to len hemží nápadmi a inšpiráciou, ktoré deťom pomôžu objaviť ich tvorivý potenciál. Malí stavitelia od 4 rokov si môžu postaviť 3 jednoduché LEGO hračky, ktoré si zaiste zamilujú – snehuliaka s metlou, ovečku na kvetinovej lúke a čajku s rybou. Kocky možno navyše skombinovať a svoje modely upraviť, prípadne vymyslieť vlastné – tvorivá zábava potom pokračuje ďalej!

Podrobný digitálny návod
Táto LEGO Classic stavebnica sa dodáva s jednoduchým tlačeným návodom a interaktívnym návodom Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions PLUS pre smartfóny a tablety. Ponúka nástroje na približovanie a otáčanie modelov, takže stavanie LEGO stavebníc je s ním hračka!

Budovanie zručností do života
LEGO Classic sady deťom do rúk vkladajú nápady a inšpiráciu prostredníctvom vzrušujúcich modelov, ktoré podporujú hry bez hraníc, rozvoj detskej tvorivosti a jemnej motoriky.

  • So sadou bielych kreatívnych kociek (11012) od LEGO Classic môžu deti od 4 rokov stavať a tvoriť rôzne modely a vymýšľať si s nimi príbehy. Súčasťou sú kocky na 3 jednoduché modely, ktoré sú podnetom pre ďalšie tvorivé stavanie.
  • Čo je v balení? Táto 60-dielna sada má všetky LEGO kocky potrebné na postavenie snehuliaka s metlou, ovce na kvetinovej lúke a čajky s rybou či na úplne vlastné výtvory.
  • Deti si stavanie a hry s 3 zábavnými modelmi tejto sady rýchlo obľúbia. Kocky a dieliky môžu navyše skombinovať s ďalšími LEGO sadami a užiť si ešte viac zábavy!
  • Skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre LEGO nováčikov a deti, ktoré si chcú rozšíriť svoju zbierku LEGO stavebníc.
  • S touto kompaktnou sadou bielych kreatívnych kociek od LEGO Classic si deti môžu vziať tvorivú zábavu všade so sebou.
  • LEGO dieliky na jednotlivé modely sú v balení rozdelené do samostatných vrecúšok. Stačí si teda vybrať model, rozbaliť vrecúško a už len stavať!
  • Súčasťou je tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions. Ponúka nástroje na približovanie, otáčanie a zobrazovanie modelu, vďaka ktorému bude stavanie o niečo živšie.
  • LEGO Classic stavebnice prekypujú nápadmi a inšpiráciou pre tvorivé hry, ktoré nemajú hraníc. Rozvoj tvorivého myslenia a zručností detí pri riešení problémov ešte nikdy nebol taký zábavný!
  • LEGO hračky spĺňajú najvyššie normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a navyše zábavné – a takto je to už od roku 1958.
  • Všetky LEGO stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá sada spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..