Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Tokio 21051

Zberatesk stavebnica pre dospelch, ktor ukazuje asn panormu Tokia!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tokio
SKU 21051
EAN 5702016617337
Kusy 547
Séria LEGO UNKNOWN
Vek 16+ vek
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Postavte si najslávnejšie budovy Tokia vďaka tejto detailnej hračke LEGO Architecture Skyline (21051). Je skvelým suvenírom pre návštevníkov Tokia a dokonalým darčekom pre dospelých, ktorí žijú alebo túžia žiť v hlavnom meste Japonska. Aj nováčikovia v svete LEGO stavebníc si môžu dať pauzu od svojich povinností a vychutnať si tento relaxujúci zážitok zo stavania.Kultové stavbyStavebnica obsahuje zmenšené modely najvyššej samostatne stojacej veže TOKYO SKYTREE a mrakodrapov Tokyo Tower, Mode Gakuen Cocoon Tower a Tokyo Big Sight. V čerešňovom parku Čidorigafuči tiež nájdete klasickú pagodovú vežu a križovatku Šibuja. Na základni s menovkou Tokio spolu vytvárajú kompaktný a pôsobivý kúsok.Predstavujeme sériu LEGO Architecture…Stavebnice série LEGO Architecture zachytávajú podstatu najznámejších stavieb, monumentov a miest sveta. Na výber sú modely ikonických stavieb či mestských panorám, ktoré oslovia každého, kto sa zaujíma o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn.

  • Postavte tento fantastický suvenír zo série LEGO Architecture Tokio pre dospelých, ktorý obsahuje autenticky detailné modely ikonických budov a pamiatok, a prejavte svoju lásku k tomuto pulzujúcemu mestu.
  • Táto zberateľská stavebnica obsahuje stavebné modely mrakodrapov Tokyo Tower, Mode Gakuen Cocoon Tower, Tokyo Big Sight, TOKYO SKYTREE, parku Čidorigafuči, križovatky Šibuja a viac, pomocou ktorých vo vás vyvolá nostalgické spomienky.
  • Súčasťou modelu je základňa s menovkou Tokio. Navyše sa v brožúre môžete dozvedieť viac o Tokiu a dizajnérovi, ktorý model vytvoril (len v angličtine). Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť na LEGO.com/architecture.)
  • Dokonca aj noví LEGO architekti si môžu vychutnať tento jednoduchý architektonický model. Navyše poslúži ako skvelý a tvorivý japonský darček pre dospelých vo veku od 16 rokov, ktorí navštívili Tokio, snívajú o tom alebo tam dokonca žili.
  • Táto stavebnica panorámy má rozmery viac než 28 cm na výšku, 27 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Na jej vystavenie nepotrebujete veľa miesta, jej pestré farby a autentické detaily však upútajú zrak každého, kto ju zbadá!
  • Nepotrebujete žiadne batérie. Táto architektonická stavebnica pre dospelých ponúka relaxačné stavanie len s použitím LEGO kociek, pri ktorom zabudnete na stres. Preto zabudnite na starosti, uvoľnite sa a vytvorte nádherný model na vystavenie!
  • Uvažujete o kúpe jedinečného darčeka spätého s Tokiom pre niekoho, kto práve objavil svet LEGO stavebníc? Žiadny problém. Súčasťou je jednoduchý tlačený návod. Stačí otvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
  • Zberateľské modely ikonických pamiatok a mestských panorám zo série LEGO Architecture sú ideálna voľba na vystavenie a ponúkajú celú paletu odmeňujúcich možností stavania pre každého, kto sa zaujíma o architektúru, cestovanie, históriu a dizajn.
  • LEGO kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
  • LEGO kocky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme zaistili, že každá stavebnica série LEGO Architecture je v súlade s najprísnejšími normami v oblasti bezpečnosti. Váš suvenír z Tokia je robustný a krásny zároveň.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..