Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21159 Základňa Pillagerov

Stavebnica plná akcie s figúrkami na tému Minecraft so zostaviteľnými postavičkami!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Základňa Pillagerov
SKU 21159
EAN 5702016618266
Kusy 303
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • V tejto LEGO® Minecraft stavebnici ožíva dobrodružstvo pri záchrannej misii vo svete Minecraft™ spolu s obľúbenými postavičkami – Pillagermi a železným golemom. Stavebnicu možno upravovať do 3 foriem – bez praktických zručností sa nezaobídete!
  • Deti si týchto LEGO® Minecraft™ Pillagerov (novinka na január 2020) nesúcich kuše rýchlo obľúbia. Nájdete tu aj štýlovú funkciu výbuchu TNT, plne vybavený stan a cvičisko lukostreľby s figurínami ako cieľ.
  • Nechajte vybuchnúť Minecraft™ klietku pomocouTNT a zachráňte železného golema. Potom sa pustite do naničhodných Pillagerov! A keď sa súboj skončí, súprava obsahujúca 3 rôzne formy sa dá prerobiť tak, aby bola pripravená na ďalšie dobrodružstvá.
  • Darujte deťom vo veku od 7 rokov túto univerzálnu stavebnicu zo sveta Minecraft™ ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť! Skvelo sa hodí pre fanúšikov LEGO® kociek a hráčov hry Minecraft, ktorí radi objavujú nové spôsoby hry.
  • Súprava meria vyše 33 cm na dĺžku, 20 cm na výšku a 18 cm na šírku. Obsahuje 3 samostatné formy, vďaka ktorým môžu deti prestavovať, nanovo vymýšľať a zažívať nekonečné napínavé dobrodružstvá!
  • Batérie nie sú potrebné. Zábavu poháňa detská fantázia, takže nadšenie nemá konca! Hra sa odohráva v reálnom svete a vyžaduje praktický prístup. Podporuje u detí rozvoj zručností, tvorivosti a schopnosti riešenia problémov.
  • Vďaka jednoduchému návodu sa môžu deti ihneď pustiť do stavania! A ak by sa návod stratil, môžete si prevziať nový z webovej stránky LEGO.comuildinginstructions.
  • Každá stavebnica v edícii LEGO® Minecraft™ prenáša napínavú atmosféru z online sveta do reality. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Vďaka tomu sú LEGO kocky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú dokonale spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958!
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že každý kúsok spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – a tak sa môžete spoľahnúť, že vaše dieťa je v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..