Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Surferský plážový domček 31118

Zbavn plov dobrodrustv so zostavitenm surferskm plovm domekom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Surferský plážový domček
SKU 31118
Kusy 564
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S týmto skvelým surferským plážovým domčekom 3 v 1 (31118) zo série LEGO Creator si deti výlety na pláž zamilujú. Môžu sa tam surfovať a hrať s morskými zvieratkami. Taktiež získajú všetko potrebné na vzrušujúce príbehy: dvojposchodový plážový domček s pántmi, ktorý možno rozložiť, 2 minifigúrky a 3 morské zvieratká z kociek – delfína a morskú korytnačku s mláďatkom.

Hračky 3 v 1, ktoré vzbudia záujem detí
Zo sady 3 v 1 zo série LEGO Creator si deti postavia až 3 rôzne modely nabité zábavou. Môžu si poskladať surferský plážový domček, prestavať ho na maják, premeniť ho na dom s bazénom alebo z kociek postaviť niečo nové.

Tie naj darčeky pre detskú fantáziu
Sady 3 v 1 zo série LEGO Creator umožňujú deťom vychutnať si tvorivú zábavu s 3 rôznymi modelmi! Herné možnosti nemajú konca – deti môžu každý model prestavať na niečo úplne nové stále, keď po tom zatúžia. Vyberte si z úžasného radu 3 v 1, ktorý ponúka zvieratká, autá a safari domčeky na stromoch.

  • Stavebnica LEGO Creator 3 v 1 Surferský plážový domček (31118) upúta deti na celé hodiny. Obsahuje tri modely v jednom: surferský domček, maják a dom s bazénom.
  • Táto LEGO stavebnica obsahuje aj minifigúrky ženy a muža, ktoré deti môžu zapojiť do zábavných dobrodružstiev na pláži.
  • Surferský domček má dve podlažia s pántmi, ktoré možno zložiť a vytvoriť tak nové možnosti na hru. Jeho súčasťou sú tiež tri morské živočíchy: delfín, morská korytnačka a jej bábätko.
  • Hračka majáka obsahuje malý čln a mantu, dom s bazénom zasa pozostáva z dvoch podlaží a jeho súčasťou sú surfovacie dosky a plavecký bazén z kociek.
  • Táto 564-dielna stavebnica série LEGO Creator 3 v 1 ponúka odmeňujúci zážitok zo stavania pre fanúšikov vo veku od ôsmich rokov a poslúži ako skvelý darček na narodeniny alebo Vianoce.
  • LEGO plážový dom meria viac než 19 cm na výšku, 17 cm na šírku a 15 cm do hĺbky. To sú skvelé rozmery na hru alebo hrdé vystavenie v detskej izbe.
  • Pozrite si ďalšie skvelé novinky na január zo série LEGO Creator 3 v 1: Kyberdron (31111), Divoký lev (31112), Kamión na prepravu pretekárskych áut (31113) a Supermotorka (31114).
  • Sady zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom vychutnať si tie najlepšie tvorivé hry v akčných príbehoch zameraných na tri rozličné modely v každom balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..