Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Nevesta 40383

Zbavn zostaviten darek pre budce nevesty

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nevesta
SKU 40383
EAN 5702016656756
Kusy 306
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 12,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Model LEGO BrickHeadz Nevesta (40383) ponúka zábavný spôsob, ako osláviť blížiacu sa svadbu – či už to čaká priateľku, členku rodiny, alebo teba! Zostaviteľný model sa dodáva s okuliarmi, kvetmi, ozdobami na šaty, prsteňom a ďalším voliteľnými kúskami, vďaka ktorým možno podľa svojich predstáv jedinečným spôsobom upraviť výraz tváre nevesty, jej účes aj farbu pleti. K dispozícii je najmenej 14 možných verzií, ktoré prinášajú kopu možností, ako si vyskúšať svoju tvorivosť, skôr než nastane tenveľký deň!

  • Tento zostaviteľný zberateľský model krásnej nevesty z edície LEGO BrickHeadz s prispôsobiteľným výrazom tváre, účesom a farbou pleti sa skvelo hodí ako darček pre budúcu nevestu.
  • Stavebnica sa ľahko stavia a je poriadne zábavná. Vhodná pre staviteľov od 10 rokov.
  • Obsahuje 306 dielov a meria vyše 8 cm na výšku. Zostaviteľný model nevesty sa skvelo vyníma, najmä keď je vystavený spolu s príslušným náprotivkom – modelom LEGO BrickHeadz Ženích (40384), alebo v páre s ďalšou nevestou!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..