Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41250 Tanen techno prty

Podmorsk trollia stavebnica je stvoren na tvoriv hru na postavy

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tanen techno prty
SKU 41250
EAN 5702016616767
Kusy 173
Séria LEGO Trolls World Tour
Cena LEGO 24,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hudbou inšpirované podmorské dobrodružstvo pre fanúšikov trollov! Deti si zamilujú predvádzanie svojich obľúbených filmových scén so stavebnicou LEGO Trolls World Tour Tanečná párty (41250). Môžu vytvoriť hračkársky dídžejský box a pódium a umiestniť morskú vílu na podmorský útes v tvare srdca. Sledujte, ako sa bude točiť! Dokonca je tu štýlové plstené srdce a šmýkačka pre morskú vílu a jej kamarátku chobotnicu.

Zberateľské hračky a tvorivé darčeky
Poznáte dieťa, ktoré zbožňuje hru založenú na predstavivosti? Táto súprava trollov je skvelý darček. A každé dieťa, ktoré zbožňuje figúrky trollov alebo morských víl, si zamiluje LEGO minifigúrku morskej víly.

Otvorte dvere do sveta hry založenej na predstavivosti
Deti si zamilujú túto skvelú stavebnicu a následne môžu oživiť obľúbené scény z príbehu Trolls World Tour. Vďaka zberateľským doplnkom, figúrkam a zábavným prvkom účesov tieto stavebnice vdychujú svetu trollov život. Dokonca obsahujú odoberateľné trollie účesy, ktoré deti môžu pridať k svojim doplnkom. Návod Instructions PLUS umožňuje približovanie a otáčanie zobrazenia, čo deťom pridáva ďalšiu zábavu.

  • Tvorivý darček pre všetkých fanúšikov trollov, ktorí chcú oživiť hudobné scény z filmy Trolls World Tour štúdia DreamWorks. Táto hračka je nabitá doplnkami a po postavení poskytuje kopec zábavy.
  • S exkluzívnou zberateľskou figúrkou morskej víly zo sveta trollov a chobotnicou môžu deti oživiť podmorské scény z filmu Trolls World Tour a pridať sa k morskej víle na tanečnú párty.
  • Reproduktory, blikajúce svetlá, parket a dídžejský box: táto cool stavebnica toho deťom môže ponúknuť skutočne veľa. Krúťte sa na parkete, spusťte sa po šmýkačke a potom nájdite zberateľskú strunu. Presne ako vo filme.
  • Hľadáte stavebnice trollov vhodné ako darček? Táto stavebnica (41250) je skvelá voľba! Je ideálna pre fanúšikov trollov vo veku od piatich rokov. Okrem toho je to dokonalý darček pre tvorivé deti alebo kohokoľvek, kto zbožňuje morské víly.
  • Dídžejský box meria viac než 8 cm na dĺžku, 3 cm na výšku a 3 cm na šírku. Vďaka tomu má táto podmorská stavebnica dokonalé rozmery na tvorivú hru.
  • Hra sa môže začať hneď, pretože táto stavebnica s trollmi nevyžaduje žiadne batérie. Skvelá správa pre fanúšikov trollov, ktorí zbožňujú na rozprávanie príbehov používať svoju predstavivosť, nie batérie!
  • Teraz si už aj menší stavitelia môžu vychutnať pocit úspechu z nezávislého stavania vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life.
  • Každá stavebnica LEGO Trolls World Tour pre deti vedie deti k hre na postavy v scénach z filmu Trolls World Tour štúdia DreamWorks, čím si precvičujú tvorivosť.
  • LEGO kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví a k tomu aj naše vlastné kritériá kvality. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, ohýbame, naťahujeme a robíme na nich škrabance, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..