Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41251 Poppy a jej domček

Tvorivá hra s Poppy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Poppy a jej domček
SKU 41251
EAN 5702016616774
Kusy 103
Séria LEGO Trolls World Tour
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Predstavte malým fanúšikom trollov svet hudby a dobrodružstva. So stavebnicou LEGO® Trolls World Tour Poppy a jej tobolka (41251) si môžu deti vychutnať vytváranie scén z filmu. Potom môžu tobolku zatvoriť a premeniť ju na roztomilú hračku na cesty.
  • Tobolka Poppy je nabitá funkciami a doplnkami, aby detskej predstavivosti nič nekládlo prekážky a deti tak mohli pre Poppy vytvárať nové dobrodružstvá. Hrajte sa s jej účesom alebo sa hojdajte na plstenom kvietku. Zábava tu nikdy nekončí.
  • Skombinujte tobolku Poppy so stavebnicou LEGO® Trolls World Tour (41255) Párty v Popíkove, kde tobolku môžete umiestniť na veľký strom.
  • Hľadáte predmety zo sveta trollov ako špeciálny darček? Toto je skvelá voľba! LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, akým deti môžu stavať a budovať svoje sebavedomie pomocou jednoduchých krokov stavania.
  • Táto trollia tobolka má tú správnu veľkosť pre zábavu na cestách. V zatvorenom stave meria viac než 11 cm na výšku, 9 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.
  • Táto hračka trollky Poppy nevyžaduje batérie. Čo je skvelá správa, pretože všetci vieme, že trollov poháňajú objatia, dúhy a mafiny, nie batérie!
  • Jednoduché stavanie! Doprajte aj tým najmenším staviteľom úžasný pocit z úspechu a nezávislosti s digitálnym návodom Instructions PLUS. K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life. Vďaka nemu tento model postavia za krátku chvíľku ako skutoční majstri.
  • Každá stavebnica LEGO® Trolls World Tour umožňuje deťom oživiť ich obľúbené scény z filmu Trolls World Tour. Predstavuje skvelý spôsob, ako sa učiť hrou a rozvíjať detskú predstavivosť.
  • LEGO® kocky sú známe svojou kvalitou a spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • Bezpečnosť? Môžete sa spoľahnúť! V skupine LEGO® Group nechávame LEGO® kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, ohýbame, naťahujeme a robíme na nich škrabance, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..