Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41254 Trollovia a rockový koncert

Zábava pri hre na postavy s hudobnou tematikou pre fanúšikov trollov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Trollovia a rockový koncert
SKU 41254
EAN 5702016616804
Kusy 387
Séria LEGO Trolls World Tour
Cena LEGO 44,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasná rocková stavebnica pre malých fanúšikov trollov! Deti môžu s nadšením vdýchnuť život scénam z filmu Trollovia: Svetové turné . Stavebnica ponúka veľa príležitostí na hru na postavy dávno po zostavení modelu.
  • S tromi minifigúrkami vrátane exkluzívnej minifigúrky Barb sa môžu deti hrať s trollmi a objavovať s nimi množstvo funkcií tejto stavebnice, vďaka čomu je táto hračka ideálna pre deti, ktoré obľubujú tvorivú hru.
  • Tajomstvo ohromnej zábavy pri hre s touto stavebnicou je ukryté v detailoch. Poppy a Vetvoš tu nájdete v exkluzívnych rockových kostýmoch. Okrem toho sú tu doplnky pre vlasy trollov a dve zberateľské struny, ktoré možno uložiť do lýry.
  • Tvorivá zábava pri stavaní pre deti vo veku od šiestich rokov. S tromi zberateľskými minifigúrkami trollov je táto stavebnica (41254) skvelým darčekom pri rôznych príležitostiach pre každého fanúšika hračiek z filmu Trollovia.
  • Pódium meria vyše 17 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 11 cm na šírku, takže má táto stavebnica ideálne rozmery na hru na postavy osamote alebo s kamarátmi. Tiež vyzerá skvelo, keď ju niekde vystavíte.
  • Kto potrebuje batérie, keď má predstavivosť? Pre túto úžasnú LEGO® hračku trollov nepotrebujete žiadne batérie. To je skvelá správa pre tvorivé deti, ktoré sa už nevedia dočkať.
  • Okrem tlačeného návodu obsahuje táto stavebnica aj digitálny návod Instructions Plus. Nájdete ho v bezplatnej aplikácii LEGO® Life. Vďaka nemu bude stavanie hračka aj pre malých staviteľov.
  • Každá stavebnica LEGO® Trolls World Tour umožňuje deťom oživiť ich obľúbené scény z filmu Trolls World Tour štúdia DreamWorks. Ponúka množstvo funkcií a doplnkov, vďaka ktorým otvára deťom svet hry na postavy a rozprávania príbehov.
  • LEGO® kocky vždy spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Vykonávame dôsledné testy kvality, aby sa zaistilo, že budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • Testované s ohľadom na bezpečnosť? Samozrejme! V skupine LEGO® Group nechávame LEGO® kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, ohýbame, naťahujeme a robíme na nich škrabance, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..