Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli

Dobrodružná sada so sloníčaťom zaistí hodiny zábavných hier na záchrannú akciu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Záchrana sloníčaťa v džungli
SKU 41421
EAN 5702016619065
Kusy 203
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Doprajte malým milovníkom zvierat dobrodružný darček s motívom džungle v podobe súpravy Záchrana sloníčaťa v džungli (41421). Obsahuje stavebnicu lesného prostredia a dodávky, ktoré podnietia neobmedzené tvorivé hry.
  • Súčasťou súpravy sú dve zostaviteľné minibábiky, sloníča a množstvo štýlových doplnkov vrátane vysielačky a fľašky na kŕmenie mláďat, ktoré sú zdrojom hodín praktickej a tvorivej zábavy.
  • Deti môžu pomocou vysielačky privolať pomoc, doraziť k močiaru na dodávke, vytiahnuť slona pomocou navijaka, nakŕmiť ho, starať sa oň a následne ho odviezť do bezpečia.
  • Zháňate ten dokonalý darček na narodeniny alebo Vianoce pre bláznivých milovníkov zvierat vo veku nad 6 rokov? Ste na správnom mieste! Táto súprava predstavuje bránu do sveta LEGO® Friends, no zároveň poteší aj deti, ktoré už sú nadšenými fanúšikmi rovnomenného seriálu.
  • Stavebnica džungle meria vyše 10 cm na výšku a 9 cm na šírku, takže ju možno bez problémov odložiť. Taktiež je kompatibilná aj s ostatnými LEGO® súpravami. Deti tak môžu fialovú dodávku odviezť k iným LEGO stavebniciam, ktoré majú doma.
  • Na dokončenie tejto misie v džungli nie sú potrebné žiadne batérie. Stačí vytrvalosť, odhodlanie a pomoc LEGO® Friends minifigúrok Stephanie a Emy.
  • LEGO® súpravy sa dodávajú so zrozumiteľným návodom a práve to z nich robí tie najlepšie hračky pre deti. Nenechajte si ujsť návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions, v ktorej si deti môžu model priblížiť a všelijako ho otáčať.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v odvetví a prísne kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, vďaka čomu sa dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť, keď príde čas na novú stavbu.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme mali istotu, že každá súprava zo série LEGO Friends spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Môžu dokonca odolať aj váhe sloníčaťa…

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..