Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41426 Kaviareň v parku mestečka Heartlake

Pekná kaviareň v parížskom štýle na tvorivú zábavu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaviareň v parku mestečka Heartlake
SKU 41426
EAN 5702016619119
Kusy 224
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inšpirujte hodiny tvorivej zábavy plnej kulinárskych hier s touto kaviarňou v parku mestečka Heartlake (41426). Deti sa môžu zahrať na čašníčku s hračkárskym menu a pripravovať pokrmy alebo na zákazníkov, ktorí si vychutnávajú svoju dobrotu.
  • Súčasťou kaviarne sú dve minibábiky, figúrka veveričky, kuchyňa s vaflovačom, mixér a mnoho ďalších doplnkov, s ktorými deti strávia hodiny vymýšľaním príbehov.
  • S touto stavebnicou sa deti môžu zahrať na čašníčka, ktorý pripravuje jedlo a obsluhuje, alebo na zákazníka. A keďže je táto LEGO® kaviareň v parku kompatibilná s ostatnými LEGO sadami a kockami, deti si užijú neobmedzené herné možnosti.
  • Skvelý darček na narodeniny, Vianoce či jednoducho pekná odmena pre milovníkov kulinárskeho umenia nad 6 rokov. Táto 224-dielna stavebnica je primerane náročným stavebným projektom pre nováčikov vo svete LEGO® stavebníc.
  • Kaviareň meria vyše 11 cm na výšku a 14 cm na dĺžku, takže ako výstavný kúsok nezaberá veľa miesta. A kto by nechcel ukázať svoju rozkošnú parížsku kaviareň s milými dverami vo francúzskom štýle?
  • Deti sa určite nebudú môcť dočkať tvorivých hier v parku. Máme však dobré správy: na hru s kaviarňou batérie nie sú potrebné, takže deti sa môžu začať hrať ihneď!
  • Ako všetky hračky zo série LEGO® Friends, aj táto kaviareň v parku mestečka Heartlake sa dodáva so zrozumiteľným návodom, ktorému deti nad 6 rokov ľahko porozumejú. Takže kým váš malý staviteľ stavia, môžete si oddýchnuť.
  • Pomôžte deťom objaviť nové záľuby prostredníctvom farebných súprav mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends. Vaši najmenší sa s nimi môžu zahrať na scénky z televízneho seriálu, prípadne si vymyslieť vlastné príbehy.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • Stavebnice zo série LEGO® Friends dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.“

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..