Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41440 Pekáreň v mestečku Heartlake

Kulinárska stavebnica na množstvo zábavného stavania

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pekáreň v mestečku Heartlake
SKU 41440
EAN 5702016913118
Kusy 99
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 18,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Hodnotná stavebnica pekárne v mestečku Heartlake (41440) deti naučí práci v kaviarni, roznášať koláčiky na parádnom skútri a užívať si zábavu s kamarátmi.
  • Táto kompaktná pekáreň sa dodáva s 3 postavičkami vrátane rozkošnej figúrky psíka, takže zábavy bude neúrekom. Deťom pri stavaní pomôže štartovacia kocka, takže času na hier bude ešte viac!
  • Táto LEGO® Friends sada je plná rozkošných pekárenských doplnkov, ako sú praclík, riad, prilba, hrnček, kopček zmrzliny, croissant, torta, koláč akostička pre psíka.
  • Narodeninový darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Odmeňte ich tvrdú prácu darčekom, ktorý ich bude celé hodiny zabávať a učiť stavať.
  • Meria vyše 13 cm na šírku, takže vystavená nezaberá veľa miesta. Set je kompatibilný so všetkými LEGO® kockami, takže ho deti môžu s narastajúcimi stavebnými zručnosťami rozširovať.
  • Chcete pre malých staviteľov pripraviť ešte zábavnejší zážitok zo stavania? Využite potom digitálny návod Instructions PLUS! Vďaka nástrojom na približovanie a rôznym režimom zobrazovania bude stavanie hračka.
  • Sady zo série 4+ deti naučia stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých krokov stavania modelu. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..