Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41666 Andrea a jej zajačikovský boxík

Odmena vreckovej veľkosti pre deti, ktoré majú rady hračkárskych zajačikov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Andrea a jej zajačikovský boxík
SKU 41666
EAN 5702016915693
Kusy 45
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zvieracie boxíky zo série LEGO® Friends sú tým dokonalým darčekom pre deti, ktoré zbožňujú tvorivú zábavu. Prenosná stavebnica Andrea a jej zajačikovský boxík (41666) je inšpiráciou pre vrelé hry a skvelým výstavným kúskom.
  • Súčasťou boxíku je minibábika Andrey zo série LEGO® Friends, figúrka zajačika v jednej zo štyroch rôznych farieb, zostaviteľný koterec, hríbik, strom a košík plný doplnkov, ktoré podnietia detskú fantáziu.
  • Doplnky stavebnice môžu deti z LEGO® Friends boxíku vybrať a zabaliť si ich na cesty alebo si užiť zábavné zajačie hry s kamarátom.
  • Skvelý drobný darček pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré sa rady starajú o zvieratká, a ideálny vstup do obrovského sveta LEGO® stavebníc.
  • Boxík meria vyše 8 cm na dĺžku a 13 cm na výšku, takže ukrýva množstvo LEGO® zábavy v neveľkých rozmeroch. Zdobia ho rozkošné textilné ušká, novinka januára 2021, a rozkošná zajačia tvárička, takže vystavený pôsobí naozaj skvostne.
  • Obľúbené hračky s motívom mestečka Heartlake deťomumožňujú užiť si hru so zvieratkami v spoločnosti postáv zo série LEGO® Friends, s ktorými sa dokážu stotožniť.
  • Stavebné dieliky tejto novej LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Kocky a dieliky tvorivých LEGO® darčekov testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..