Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41671 Andrein plavecký boxík

Odmena vreckovej veľkosti pre deti, ktoré majú rady plavecké hračky!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Andrein plavecký boxík
SKU 41671
EAN 5702016915761
Kusy 59
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Andrein plavecký boxík (41671) je prenosná hračka, s ktorou si deti užijú tvorivé hry spolu s kamarátmi. Môžu si ju hodiť do batôžka a plaveckú zábavu si tak užiť, nech už pôjdu kamkoľvek.
  • Súčasťou boxíka je LEGO® Friends minibábika Andrea, pudlík v jednej zo 4 rôznych farieb, zostaviteľný minibazén a stolička, ako aj mnoho iných tvorivých doplnkov, ktoré rozprúdia fantáziu.
  • Doplnky stavebnice môžu deti z LEGO® Friends boxíku vybrať a zabaliť si ich na cesty alebo si užiť zábavné plavecké hry s kamarátom.
  • Skvelý drobný darček na narodeniny pre deti od 6 rokov, ktoré zbožňujú hry so zvieratkami. LEGO® Friends boxíky sú dokonalou odmenou pre deti, ktoré zbožňujú zábavu za každých okolností.
  • Meria len 7 cm na výšku, 7 cm na šírku a 5 cm do hĺbky, takže ukrýva kopu LEGO® zábavy v neveľkých rozmeroch. Vďaka svojmu rozkošnému dizajnu pripomínajúcemu batoh skvele vynikne vystavený v izbičke.
  • Obľúbené hračky z mestečka Heartlake deťom umožňujú užiť si plnohodnotné hry plné objavovania záujmov v spoločnosti LEGO Friends postavičiek, ktoré sú im v mnohom podobné, a rozkošných zvieratiek.
  • Stavebné dieliky tejto novej LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú – takto je to už od roku 1958.
  • Kocky a dieliky tvorivých LEGO® darčekov dôsledne testujeme, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..