Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41693 Surferský domček na pláži

Dvojposchodová stavebnica pre zábavné letné hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Surferský domček na pláži
SKU 41693
Kusy 685
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ponorte malých staviteľov do sveta letnej zábavy so surferským domčekom na pláži (41693) zo série LEGO® Friends. Deti s ním zažijú dokonalý deň na morských vlnách plný zábavy s kamarátmi na pláži.
  • Súčasťou tohto hračkárskeho setu je požičovňa plážového vybavenia, zmrzlináreň a byt. Set sa dodáva aj s kabrioletom, LEGO® Friends postavičkami Miou a Andreou, mikrobábikou, psíkom, delfínom a korytnačkou.
  • Deti si môžu vypožičať surferské vybavenie, stretnúť sa s kamarátkami pri zmrzlinárni avyraziť za vlnami v úžasnom aute. Navyše sa môžu porozprávať s Miinou babkou a pomôcť jej nazbierať zeleninku zo strešnej záhradky.
  • Set ponúka množstvo skvelých prvkov a je tak fantastickým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti od 6 rokov, ktoré si rady spomínajú na zábavné letné dovolenky.
  • Tento zábavný a tvorivý darček meria vyše 18 cm na výšku, 35 cm na šírku a 10 cm do hĺbky, takže je dosť malý na to, aby mohol ostať vystavený, no zároveň prekypuje všestrannou zábavou.
  • Tátostavebnica pomáha budovať priateľstvá. Izby na hornom poschodí sú odnímateľné, takže sa s nimi možno zahrať aj samostatne. Izby možno navyše usporiadať v akomkoľvek poradí, takže sú pre tvorivé deti ako stvorené!
  • Dodáva sa s množstvom prvkov pre deti, ktoré zbožňujú tvorivé hry – nájdu medzi nimi gitaru, 3 surfy, 2 veslá, prehrávač, veci do kuchyne a kokosový nápoj.
  • Vezmite deti na výlet do mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends a naštartujte tak ich fantáziu vlnou tvorivosti. Môžu sa v ňom vydať na vzrušujúce dobrodružstvá, spoznať hrdinov všedných dní a stretnúť kopu zvieratiek.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® hračky prísne normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • Kocky a dieliky LEGO® hračiek dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..