Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Surferský domček na pláži 41693

Dvojposchodov stavebnica pre zbavn letn hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Surferský domček na pláži
SKU 41693
EAN 5702016973570
Kusy 685
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 48,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

So surferským domčekom na pláži (41693) zo série LEGO Friends môže veselá letná atmosféra pretrvávať celý rok! Deti, ktoré rady chodievajú na dovolenky, si môžu milo zaspomínať na svoje letné chvíle strávené s kamarátmi pri mori.

LEGO život je lážo-plážo
V dvojposchodovej budove sídli zmrzlináreň so strešnou terasou, požičovňa plážového vybavenia a byt starej mamy LEGO Friends Mie so záhradkou plnou zeleniny. Set sa navyše dodáva s parádnym kabrioletom, do ktorého môžu Andrea a Mia naložiťsurfy a vyraziť za morskými vlnami. Na pláži si jazdu na vlnách užijú spolu s delfínom a korytnačkou. Ako všetky LEGO Friends sety, aj táto stavebnica obsahuje plejádu doplnkov, ktoré podnietia tvorivé vymýšľanie príbehov. Deti medzi nimi nájdu gitaru, prehrávač či dokonca opaľovací krém, takže prežijú fantastické dovolenkové dobrodružstvá.

Skvelé darčeky pre deti, ktoré pomáhajú budovať priateľstvá
Zaveďte deti do mestečka Heartlake, miesta hrdinov a vzrušujúcich misií, kde si každé dieťa nájde kamaráta, s ktorým si rozumie.

  • Ponorte malých staviteľov do sveta letnej zábavy so surferským domčekom na pláži (41693) zo série LEGO Friends. Deti s ním zažijú dokonalý deň na morských vlnách plný zábavy s kamarátmi na pláži.
  • Súčasťou tohto hračkárskeho setu je požičovňa plážového vybavenia, zmrzlináreň a byt. Set sa dodáva aj s kabrioletom, LEGO Friends postavičkami Miou a Andreou, mikrobábikou, psíkom, delfínom a korytnačkou.
  • Deti si môžu vypožičať surferské vybavenie, stretnúť sa s kamarátkami pri zmrzlinárni avyraziť za vlnami v úžasnom aute. Navyše sa môžu porozprávať s Miinou babkou a pomôcť jej nazbierať zeleninku zo strešnej záhradky.
  • Set ponúka množstvo skvelých prvkov a je tak fantastickým darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti od 6 rokov, ktoré si rady spomínajú na zábavné letné dovolenky.
  • Tento zábavný a tvorivý darček meria vyše 18 cm na výšku, 35 cm na šírku a 10 cm do hĺbky, takže je dosť malý na to, aby mohol ostať vystavený, no zároveň prekypuje všestrannou zábavou.
  • Tátostavebnica pomáha budovať priateľstvá. Izby na hornom poschodí sú odnímateľné, takže sa s nimi možno zahrať aj samostatne. Izby možno navyše usporiadať v akomkoľvek poradí, takže sú pre tvorivé deti ako stvorené!
  • Dodáva sa s množstvom prvkov pre deti, ktoré zbožňujú tvorivé hry – nájdu medzi nimi gitaru, 3 surfy, 2 veslá, prehrávač, veci do kuchyne a kokosový nápoj.
  • Vezmite deti na výlet do mestečka Heartlake zo série LEGO Friends a naštartujte tak ich fantáziu vlnou tvorivosti. Môžu sa v ňom vydať na vzrušujúce dobrodružstvá, spoznať hrdinov všedných dní a stretnúť kopu zvieratiek.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO hračky prísne normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • Kocky a dieliky LEGO hračiek dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..