Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41934 Náramky hviezdna žiara

S týmto štýlovým náramkom je fantázia vo hviezdach!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Náramky hviezdna žiara
SKU 41934
Kusy 34
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 6,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto mimozemská stavebnica LEGO® DOTS Náramky hviezda žiara (41934) prekvapí tvorivo orientované dieťa a umožní mu zabávať sa pri nekonečnom dizajnovaní a vlastnoručnej výrobe.
  • Jedinečné šperky na vystavenie! Deti môžu zlepšovať svoje zručnosti sebavyjadrenia pri zdobení náramkov. Tie obsahujú dva štíhle nastaviteľné náramky a 32 farebných dielikov. Hra sa začína ihneď po rozbalení!
  • Táto sada je skvelá samostatne ako rýchla tvorivá stavebnica. Deti môžu tiež použiť dieliky z vrecka LEGO® DOTS Doplnky – 3. séria (41921) a doplniť svoje dizajny o cool nové nápady.
  • Túto tvorivú sadu si zamiluje každý fanúšik ručnej výroby. Odolné náramky, farebné a špeciálne zdobené dieliky poslúžia ako zábavný darček alebo malá odmena pre deti vo veku od šiestich rokov.
  • Malé a ideálne ne prenášanie. Náramky merajú vyše 7 cm, takže táto súprava je ideálnou voľbou pre začínajúcich dizajnérov. Umožňuje im totiž trénovať tvorivé zručnosti a následne nosiť svoj obľúbený kúsok.
  • Otvorte vreckoa zábava pri zdobení štíhlych náramkov sa môže začať. S jednoduchými inšpiratívnymi nápadmi je dizajnovanie hračka, prípadne si deti môžu donekonečna vytvárať vlastné vzory.
  • Doprajte deťom špičkový tvorivý darček s LEGO® DOTS sadami. Tieto šikovné ručne vyrobené náramky, podporujú neobmedzenú tvorbu a pomáhajú deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie zábavným spôsobom.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a úprav šperkov či ozdobnýchpredmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..