Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 42109 RC Top Gear pretekárske auto

Rely akcia na plný plyn pre fanúšikov pretekárskych áut!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO RC Top Gear pretekárske auto
SKU 42109
EAN 5702016617481
Kusy 463
Séria LEGO Powered UP
Cena LEGO 139,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte fanúšikom pretekárskych áut pretekársku výzvu s aplikáciou ovládaným rely špeciálom Top Gear zo série LEGO® Technic (42109). Ovláda sa pomocou troch obrazoviek inteligentného zariadenia.
  • Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck.
  • Tento model rely auta sa ovláda cez aplikáciu LEGO® Technic CONTROL+ a je poháňaný pokročilou službou Smart Hub s 1 XL motorom a 1 L motorom. Vďaka tomu všetkému vás hra intenzívne pohltí a užijete si autentické pohyby a more zábavy.
  • Postavte auto. Stiahnite si aplikáciu. Pripravte sa na akciu. S multifunkčným ovládaním môžu vodiči jazdiť dopredu, dozadu, odbočovať, zrýchľovať, brzdiť alebo prehrávať zvukové efekty a získať spätnú väzbu v reálnom čase!
  • Hľadáte darčeky z relácie Top Gear alebo LEGO darčeky? Fanúšikovia pretekov vo veku od deviatich rokov si zamilujú túto stavebnicu.
  • S rozmermi viac než 26 cm na dĺžku, 10 cm na výšku a 14 cm na šírku má toto motorizované autíčko správnu veľkosť na jazdu aj vystavenie. Upozornenie: Táto stavebnica nie je kompatibilná so systémami LEGO® Power Functions.
  • Stavanie sa môže začať bez nich, no ak si chcete naplno vychutnať digitálnu hru s ovládaním cez aplikáciu, budete do zariadenia Smart Hub potrebovať 6 1,5 V batérií AA.
  • Prvé kroky s týmto aplikáciou ovládaným autíčkom sú superrýchle, pretože súčasťou stavebnice je jednoduchý návod.
  • Plastové stavebnice série LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..