Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Monster Jam Grave Digger 42118

Akciou nabit zbava s autom Monster Jam!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Monster Jam Grave Digger
SKU 42118
Kusy 212
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 18,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte zábavnú hračku alebo darček pre chlapcov a dievčatá so záľubou v autách Monster Jam? Naťahovací monster truck Monster Jam Grave Digger (42118) zo série LEGO Technic má kopec funkcií, ktoré si deti jednoducho zamilujú. Medzi autentickými prvkami nájdete dekorácie s duchmi a plameňmi, ktoré sú pre auto Grave Digger typické, obrovské pneumatiky, ohybnú vlajočku a červené svetlomety. Sledujte, ako vzrušujúci svet Monster Jam ožíva v rukách detí, ktoré predvádzajú epické kaskadérske kúskyv jednom z najslávnejších a najznámejších monster truckov všetkých čias.

Úžasná hračka 2 v 1
Nastal čas na novú výzvu? Skvelá správa! Model auta Grave Digger možno prestavať na terénnu buginu a užiť si tak ešte viac zábavného stavania. Vyskúšajte bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, v ktorej nájdete návod Instructions PLUS. Tento interaktívny návod má nástroje na približovanie a otáčanie modelu, ktoré deťom pomôžu pustiť sa do stavania.

Inšpiratívna generácia odborníkov na strojárstvo
Svet LEGO Technic súprav ponúka vozidlá, ktoré vyzerajú aj fungujú ako skutočné, a sú tak skvelým vstupom do sveta strojárstva a mechaniky pre detských fanúšikov LEGO stavebníc.

  • Dajte fanúšikom monster truckov možnosť predviesť svoje obľúbené manévre so stavebnicou Monster Jam Grave Digger (42118) zo série LEGO Technic. Má autentické prvky, ako sú obrovské pneumatiky, nalepovacie dekorácie a mnoho ďalšieho.
  • Dvojnásobná zábava! Monster truck možno prestavať na terénnu buginu, takže deti si užijú až dve stavebné výzvy a ešte viac vzrušenia pri hre s autami.
  • Vďaka svojmu motoru na naťahovanie dokážu monster truck aj bugina poriadne zrýchliť – presne ako v skutočnosti.
  • Hľadáte tie najlepšie darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračkárske monster trucky? Táto súprava je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré zbožňujú predstavenia Monster Jam a úžasné hračkárske autá.
  • Medzi parádnymi prvkami nájdete ohybnú vlajku, ktorá sa posúva nahor a nadol, a červené svetlomety, ktoré má Grave Digger aj v skutočnosti.
  • Toto hračkárske auto Monster Jam meria vyše 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku (s vlajočkou) a 11 cm na šírku.
  • Súčasťou je návod na postavenie modelu auta Grave Digger. Nechýba ani digitálny návod Instructions PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. Návod na postavenie terénnej buginy je dostupný online.
  • Svet LEGO Technic ponúka prepracované stavebné modely pre malých fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
  • LEGO Technic dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..