Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Nákladiak Mercedes-Benz Zetros 4 x 4 42129

Nekompromisn vkon

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nákladiak Mercedes-Benz Zetros 4 x 4
SKU 42129
Kusy 2110
Séria LEGO Technic
Vek 12+ vek
Cena LEGO 329,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Všetci milovníci výkonných nákladiakov a stavebníc sa určite skvele zabavia pri stavaní tohto modelu LEGO Technic nákladiaka Mercedes-Benz Zetros 4 x 4 (42129). Je totiž plný realistických prvkov a predstavuje pútavú stavebnicu pre dospelých aj pre deti vo veku od 12 rokov. Má otváracie dvere kabíny a kapotu. Pokochajte sa funkčným odpružením na všetkých 4 kolesách a prezrite si prevodovku po otvorení servisného poklopu. Model má aj detailný motor s otočným radiátorovým ventilátorom. Po prvýkrát v histórii série LEGO Technic je tento model vybavený uzávierkou diferenciálu. Pri jazde po náročnom teréne môžete pomocou aplikácie uzatvárať a otvárať diferenciál nákladiaka.

Preskúmajte aplikáciu
S týmto modelom je stavanie len začiatok. Pomocou aplikácie CONTROL+ potom môžete tento výkonný stroj poriadne otestovať. Pomocou rôznych obrazoviek môžete ovládať riadenie a uzávierku diferenciálu. Vďaka výzvam a úspechom, ktoré môžete v aplikácii dosiahnuť, máte k dispozícii množstvo herných možností.

  • Fanúšikovia stavebníc sa určite s radosťou pustia do skladania tohto modelu nákladiaka Mercedes-Benz Zetros. V aplikácii LEGO Technic CONTROL+ nájdete všetky jeho úžasné funkcie.
  • Tento model LEGO Technic nákladiaka Mercedes-Benz Zetros 4 x 4 LEGO (42129) je plný autentických detailov, ako je funkčné odpruženie na všetkých 4 kolesách, detailná prevodovka a uzávierka diferenciálu.
  • Nechýbajú realistické dizajnové prvky ako pretekárske samolepky alebo 2 hasiace prístroje. Vytvorte si zo zástaviek prekážkovú trať a otestujte si svoje šoférske schopnosti na rôznych terénoch.
  • S touto skvelou stavebnicou sa spolu môžu zabaviť dospelí aj deti vo veku od 12 rokov. Zároveň ide o úžasnú hračku pre malých LEGO staviteľov, ktorí hľadajú náročnú staviteľskú výzvu.
  • Model nákladiaka meria vyše 21 cm na výšku, 48 cm na dĺžku a 19 cm na šírku.
  • Vyžaduje sa 6 batérií typu AA (nie sú súčasťou balenia). Box na batérie sa dá ľahko odpojiť, vďaka čomu môžete v prípade potreby bez problémov vymeniť batérie.
  • Tento aplikáciou ovládaný nákladiak zo série LEGO Technic poháňa jeden smart hub s technológiou Bluetooth, tri veľké motory a jeden stredný motor (všetky sú súčasťou balenia).
  • LEGO Technic stavebnice predstavujú pokročilú výzvu pre fanúšikov LEGO kociek, ktorí sú pripravení na nový staviteľský zážitok.
  • LEGO Technic dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..